Vlissingen

Plaatsnamen B

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Martinus Jongsma te Surhuisterveen verzamelt ansichtkaarten van alle dorpen van de gemeente Achtkarspelen, t.w. Surhuisterveen, Boelenslaan, Harkema/Harkema-Opeinde, Drogeham, Kootstertille/Kooten/Kootstermolen, Twijzel, Twijzelerheide, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Augustinusga, Surhuizum, alsmede Rottevalle, Houtigehage.
martinus.jongsma@hetnet.nlhet Email adres van Martinus Jongsman

J.G.Heide verzamelt Boelenslaan, Boornbergum, Drachten, Oudehaske, Houtigehage, Harkema,.
jgheide@home.nl het Email adres van J.G.Heide

Jan te Paske verzamelt Bredevoort, Aalten, Trammetjes van de oost Achterhoek en buurtschappen.jan.lyantepaske@live.nlhet Email adres van Jan te Paske

Oomen verzamelt Biesbosch, Oud-Gastel, Stampergat, Standaarbuiten, Hoeven.
oomen002@wxs.nl” het Email adres van Oomen

P.Koolen verzamelt Buchten, Grevenbicht, Ech, Dieteren, Susteren, Roosteren, Holtum.
p.koolen01@ziggo.nl het Email adres van P.Koolen

Dirk verzamelt Bodegrave , Nieuwerbrug en Zwammerdam.
dirk06@gmail.com het Email adres van Dirk

W.S. Vandinter verzamelt Boxmeer, Beugen , Gennep, Cuijk, Plasmolen, St.Agatha, Sambeek, Oeffelt.
ws.vandinter@ziffo.nl” het Email adres van W.S. Vandinter

J.Horemans verzamelt Bouwel en Herentals.
jhoremans@msn.com het Email adres van j.Horemans

B. Kwakkel verzamelt Beilen (Dr.), Epe (Gld).
simonisepe@hotmail.com het Email adres van B. Kwakkel

K. Westra verzamelt Warmerhuizen,Schoorldam, Krabbendam, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Oudkarspel, Noord Scharwoude, Zuid Scharwoude, Broek op Langedijk, Nieuwe Niedorp, Schaatsen, IJspret, Wielrennen.
k.westra@quicknet.nl” het Email adres van K. Westra

Martine verzamelt Babilonienbroek N.Br.
martineduijster@hotmail.com het Email adres van Martine

Sigrid van Tongeren verzamelt Heemskerk, Beverwijk, Uitgeest, en de Stadt Boppard in Duitsland.
sigridvtongeren@hotmail.com het Email adres van Sigrid van Tongeren

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle, Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

Tonnie Overgoor verzamelt Azewijn, Beek (bergh), Braamt, Loerbeek, Kilder, Stokkum, Lengel, ‘s-Heerenberg, Zeddam, Wijnbergen.
omnium2000@hetnet.nl het Email adres van Tonnie Overgoor

Paul Hilbers verzamelt Beverwijk, herdenkingsfeesten 1927. Fotograaf P. Jonker. Genummerde serie van 1 t/m 80. Wie helpt mij, natuurlijk tegen betaling, deze serie te completeren..
h.Paulhilbers@ziggo.nl het Email adres van Paul Hilbers

Henk Eenjes verzamelt Ter-Apel, Barnflair, Munnekemoer, Roswinkel.
h.eenjes@ziggo.nl het Email adres van Henk Eenjes

Jac. Biemans verzamelt Budel, Budel-Dorplein, Budel-Schoot, Gastel, Maarheeze, Soerendonk, Sterksel.
jac.biemans@planet.nl het Email adres van Jac. Biemans

P.Spruit verzamelt Apeldoorn, Beekbergen, Radio Kootwijk, Gasfabriek uit Nederland, Melkfabriek uit Apeldoorn.
p.spruit@chello.nl het Email adres van P.Spruit

A.Straalman verzamelt Brummen.
astraalman@Wanadoo.nl het Email adres van A.Straalman

Cees Bol verzamelt Brakestein, Bemmel, Neerbosch, Nijmegen en omgeving, Hatert, Hees, Haalderen.
ebol@wishmail.net het Email adres van Cees Bol

S v Wijngaarden verzamelt Aerdenhout, Amstelveen, Bennebroek, Bentveld, Bloemendaal, Bussum, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Overveen, Santpoort, Utrecht, Vogelenzang, Driehuis, Vinkeveen, Vijfhuizen.
Visschen@zonnet.nl het Email adres van S v Wijngaarden

E.A. Zuiderent verzamelt Amstelveen, Nieuwer-Amstel, Nes aan de Amstel, Bovenkerk, Buitenveldert, Ouderkerk aan de Amstel.
evertenbea@gmail.com het Email adres van E.A. Zuiderent

Jan Donkers verzamelt Erp, Keldonk, Boerdonk, Venhorst.
j.c.a.donkers@hetnet.nl het Email adres van Jan Donkers

Sjaak Stolk verzamelt Rijsoord, Ridderkerk, Slikkerveer, Bolnes, Oostendam.
jstolk@hetnet.nl het Email adres van Sjaak Stolk

Jacco Pranger verzamelt Buinen, Buinerveen, Buinermond, Nieuw-Buinen, Nieuw-Weerdinge, Valthermond, 1e en 2e Exloermond,
Erica, Gasselternijveen, Drouwenerveen, Drouwenermond, Mussel, Musselkanaal, Stadskanaal, Vledderveen.
pranger@nieuwbuinen.com het Email adres van Jacco Pranger

Hans de Vos verzamelt Cuyk(Cuijk), Haps, Beers, Linden, St Agatha, Katwijk a d Maas, Vianen nb.
h.d.vos@home.nl het Email adres van Hans de Vos

Gert de Kruijff verzamelt ansichten van Beesd.
gertdekruijff@hotmail.com het Email adres van de heer Gert de Kruijff

Nico de Boer verzamelt Bolsward, Afsluitdijk, Leeuwarden en Sneek
ncjdeboer@orange.nl het Email adres van Nico

A.Kersten verzamelt ansichten van Boxmeer en de plaatsen erom heen.
T.Kersten@etthome.nl het Email adres van de heer Kersten

Jo verzamelt ansichtkaarten uit de omgeving van Venlo en Roermond speciale belangstelling voor de dorpen: Beesel, Belfeld en Reuver .
denroover@hotmail.com het Email adres van Jo

De heer vd Schagt verzamelt ansichten van Boskoop, Culemborg, Tricht, en Heikoop.
Het telefoonnummer van de heer vd Schagt
03455-14446

Henk Berghout vezamelt prentbriefkaarten van Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs,
de website van Henk
sub@hber.myweb.nl het Email adres van Henk

Frans Gloudemans verzamelt Bakel, Deurne, Liessel Helenaveen,  Neerkant, Vlierden, Asten,
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

Ad Mol verzamelt Breda, Beek, Liesbos, Prinsenbeek, Etten, Leur en Etten-Leur.
ad_mol@hotmail.com het Email adres van Ad Mol

Jan W.Jellema verzamelt prentbriefkaarten van Bons, Sneek, Ysbrechtum, Offingawier, Loenga, Schoonoord, Tjalhuizum, Tirns, Pophorne. Themaverzamelingen. Boerenleven,Skutsjes (Oude Friese beurtschepen) in oorspronkelijk gebruik., Tram in Friesland, oude kaarten schaatsen.
Okidobv@xs4all.nl het Email adres van Jan

Theo Huberts verzamelt kaarten van de Gelderse plaatsen: Bemmel,  Huissen, Angeren, Doornenburg, Gendt, Hulhuizen, Haalderen, Ressen.
theohuberts@hetnet.nl het Email adres van Theo

De Heer Thijs Buschmann verzamelt Gemeente Stein. Gemeente bestaat uit de volgende plaatsen: Elsloo, Catsop, Meers, Berg a/d Maas, Urmond en Stein.
t.buschmann@wsstein.nl het Email adres van Thijs

Timon de Boer verzamelt Schiermonnikoog, Lauwersoog,Kielwindeweer(GN), Boskoop en de oude reddingsboot van Schier; de “Willem Horsman”
timondeboer@hotmail.com het Email adres van Timon

Albert Pennings verzamelt Berlicum NB, Gemonde, Den Dungen, Brabants Dorpsleven en Vinkel.
pennings.jonkers@horizon.nl het Email adres van Albert

Tonny Gerritsen verzamelt Beek (bij Didam), Azewijn, ‘s-Heerenberg, Stokkum, Zeddam, Lengel,Loerbeek.
tonny.gerritsen@tiscali.nl het Email adres van Tonny

Paul Hilbers verzamelt Beverwijk, Wijk aan Zee en Heemskerk. Wie helpt mij aan de fotokaarten 51-52-54-55-57-58-62 van P. Jonker & Zn te Egmond. Ik heb tevens veel topkaarten van Wijk aan Zee om te ruilen..
Paulhilbers@wanadoo.nl het Email adres van Paul

Jetty Tempelman verzamelt Bennebroek.
h.j.tempelman@hccnet.nl het Email adres van Jetty

Ove verzamelt Baarn, Eembrugge, Lage Vuursche en Soestdijk.
Overe060@planet.nl het Email adres van Ove

Kees Peijnenburg verzamelt Baardwijk, Waalwijk en Kaatsheuvel.
hennypeijnenburg@home.nl het Email adres van Kees

Bas verzamelt Hoofdzakelijk Obdam, maar ook wel interesse in Hensbroek, Wogmeer en Berkmeer.
de website van Bas
Obdamzoalshetwas@hotmail.com het Email adres van Bas

H.Schutte verzamelt Bredevoort, Aalten en Appeltern.
hschu000@planet.nl het Email adres van H.Schutte

L.Nobel verzamelt Ballum, Ameland en openbaar vervoer (stations,trein,tram,autobus e.d.)
l.nobel@home.nl het Email adres van L.Nobel

Theo Udo verzamelt Berkum, Windesheim, Wijthmen, Zwolle, Zalk, Herxen, Hei, Hattem en Kampen, Hondenkar, Ballonvaart en Geboortekaartjes.
theoudo@planet.nl het Email adres van Theo Udo

Sofie van de Steeg verzamelt Bennekom en (Ede alleen van Kasteel Hoekelum).
albertsofie@zonnet.nl het Email adres van Sofie

Rink Oosting verzamelt Borgercompagnie, Veendam, Wildervank, Zuidwending, Ommelanderwijk
de website van Rink
rinkoosting@wanadoo.nl het Email adres van Rink

Michel Lazeroms verzamelt bosschenhoofd, oudenbosch. ook “bosbad hoeven” te hoeven
adsl553338@tiscali.nl het Email adres van Michel

Han Ruiters verzamelt Bruinkoolgroeve Carisborg, Vaesrade, Schinnen, Sweijkhuizen, Staatsmijn Emma, Hoensbroek, Hommert, Treebeek, Amstenrade, Oirsbeek, Puth, Doenrade, Thull, Passart.
groetenuit@hetnet.nl het Email adres van Han Ruiters

Ton Bluekens verzamelt Baarle-Nassau, Hertog, Strijbeek, Chaam, Ulicoten, Galder, Castelré, Meersel-Dreef, Meerle, Minderhout.
awa.blue@telenet.be het Email adres van Ton Bluekens

John Kuijpers verzamelt prentbriefkaarten van Beesel en Reuver (Limburg)
de website van John
reuvelientje@lycos.nl het Email adres van John

Annemiek van Rixel verzamelt Beverwijk, Heemskerk, Velsen-Noord. Annemiek heeft ook ruil materiaal.
annemiek@kpnplanet.nl het Email adres van Annemiek

A.de Jong verzamelt Bello Bergen, Alkmaar, Alkmaars Packet.
adejong1823@wanadoo.nl het Email adres van A.de Jong

Koos Jellema verzamelt Birdaard, Blija, Wanswerd, Ferwerd, Rinsumageest, Huizum.
K.Jellema@chello.nl het Email adres van Koos Jellema

J.Jongbloed verzamelt Breda, Amsterdam, Kinderkaarten gesigneerde, En allerlei plaatsen in Nederland.
jongb269@planet.nl het Email adres van J.Jongbloed

Ton Kersten verzamelt Boxmeer en omgeving.
T.Kersten@etthome.nl het Email adres van Ton Kersten

Jacqueline Sloot verzamelt Beek bij Nijmegen.
jacqsloot@hetnet.nl het Email adres van Jacqueline Sloot

Henk Eskes verzamelt Bronkhorst, Baak, Steenderen, Toldijk, Olburgen.
h.eskes@kpnplanet.nl het Email adres van Henk Eskes

Harold Collaris verzamelt Brunsum, Beek(L), Rotterdam, Nijmegen,Brunsum, Heerlen en Hoensbroek.
harold.collaris@home.nl het Email adres van Harold Collaris

John Leenders verzamelt Beek en Donk.
famjohnleenders@hetnet.nl het Email adres van John Leenders

D.van Doorn verzamelt Bodegraven, Nieuwerbrug en Zwammerdam.
dirk06@gmail.com het Email adres van D.van Doorn

Leo van der Linde verzamelt Bredevoort, Angerlo, Aalten, Giesbeek, Lathum en Woold (gemeente Winterswijk).
Naast het verzamelen van bovengenoemde plaatsen verzamel ik van Aalten en Bredevoort allerlei filmmateriaal.
linde-mediaprodukities@hetnet.nl het Email adres van Leo van der Linde