Vlissingen

Plaatsnamen D

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Bertus Dommerholt verzamelt Gramsbergen, Ane, De Haandrik.
bertus.dommerholt@live.nl
het Email adres van Bertus Dommerholt

Martinus Jongsma te Surhuisterveen verzamelt ansichtkaarten van alle dorpen van de gemeente Achtkarspelen, t.w. Surhuisterveen, Boelenslaan, Harkema/Harkema-Opeinde, Drogeham, Kootstertille/Kooten/Kootstermolen, Twijzel, Twijzelerheide, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Augustinusga, Surhuizum, alsmede Rottevalle, Houtigehage.
martinus.jongsma@hetnet.nl het Email adres van Martinus Jongsman

J.G.Heide verzamelt Drachten, Oudehaske, Houtigehage, Boelenslaan, Harkema, Boornbergum.
jgheide@home.nl het Email adres van J.G.Heide

Uncleharry verzamelt Scheveningen, Den Haag, ‘s-Gravenhage.
uncleharry@telenet.be het Email adres van Uncleharry

P.Koolen verzamelt Dieteren, Grevenbicht, Ech, Susteren, Buchten, Roosteren, Holtum.
p.koolen01@ziggo.nl het Email adres van P.Koolen

J. Pie verzamelt Warmenhuizen, Dirkshorn, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Eenigenburg, Krabbendam, St. Maarten.
j.pie@quicknet.nl het Email adres van J. Pie

Edwin Jansen verzamelt China, Dinxperlo, Achterhoek.
info@kmsholland.nl het Email adres van Edwin Jansen

Carla Anthony verzamelt Den Haag, Voorburg, Nootdorp, Pijnacker, Delfgauw, Oude Leede, Leidschendam, Wassenaar, Poeldijk, Kijkduin, Loosduinen En In Duitsland Flensburg, Eggebek, Wanderup, Jerrishoe, Oeversee. En de grens Duitsland-Denemarken.
carlaanthony@live.nl het Email adres van Carla Anthony

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle, Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

Wim van Balen verzamelt Drunen, Elshout.
de website van Wim van Balen
wimvanbalen@home.nl het Email adres van Wim van Balen

A.C. Konijnenbelt verzamelt De Krim (Ov) graag zwart-wit ansichtkaarten(oude).
ac.konijnenbelt@home.nl het Email adres van A.C. Konijnenbelt

Luc IJpelaar verzamelt Dongen.
de website van Luc IJpelaar
info@oudefotosvandongen.nl het Email adres van Luc IJpelaar

S v Wijngaarden verzamelt Aerdenhout, Amstelveen, bennebroek, Bentveld, Bloemendaal, Bussum, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Overveen, Santpoort, Utrecht, Vogelenzang, Driehuis, Vinkeveen, Vijfhuizen.
Visschen@zonnet.nl het Email adres van S v Wijngaarden

Andries Foppes verzamelt Drachten.
g.foppes@chello.nl het Email adres van Andries Foppes

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendan, Eenigenburg, St-maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

Cindy Simonis verzamelt Epe, Den Haag – Kamp Waalsdorp.
simonisepe@hotmail.com het Email adres van Cindy Simonis

Edwin Jansen verzamelt Dinxperlo, China, Hongkong, Macao..
e.jansen@trade-east.com het Email adres van Edwin Jansen

J.F. Leeman verzamelt Dieren, Spankeren.
jfleeman44@gmail.com het Email adres van J.F. Leeman

Jacco Pranger verzamelt Buinen, Buinerveen, Buinermond, Nieuw-Buinen, Nieuw-Weerdinge, Valthermond, 1e en 2e Exloermond,
Erica, Gasselternijveen, Drouwenerveen, Drouwenermond, Mussel, Musselkanaal, Stadskanaal, Vledderveen.
pranger@nieuwbuinen.com het Email adres van Jacco Pranger

De heer DM Gilijamse verzamelt Den haag, Trams 1900- 1940
gilijamse@planet.nl het Email adres van DM Gilijamse

A.C. Konijnenbelt verzamelt, De Krim (Ov).
ac.konijnenbelt@home.nl het Email adres van A.C. Konijnenbelt

Jacques Laureys verzamelt, Durgerdam, Twisk, Watersnood 1916 alle gebieden, Andijk.
j.laureys@telfort.nl het Email adres van Jacques Laureys

Bart Lendfers verzamelt Doenrade, Amstenrade, Hunnecum, Oirsbeek, Schinnen, Sittard, Treebeek
de website van Bart Lendfers
oirsbeek@home.nl het Email adres van Bart Lendfers

Jan Koops verzamelt Donkerbroek, Appelscha, Oosterwolde, Oldeberkoop, Makkinga, Haulerwijk, Elsloo, Langedijke, Haule, Fochteloo, Langweer
stellingwarf@wxs.nl het Email adres van Jan

Cees verzamelt ansichten (maar ook ander materiaal) met betrekking tot: Drielandenpunt, Neutraal Moresnet, Kelmis (La Calamine), Vaals, Vierlandenpunt, Altenberg (B) Alles in de periode tot circa 1920.
de website van Cees
n.moresnet@gmail.com het Email adres van Cees

Jan Lagendijk verzamelt Delft
de website van Jan
janlagendijk@freecardworld.com het Email adres van Jan

Derk Rouwhorst verzamelt Delden Ov.
derkrouwhorst@hotmail.com het Email adres van Derk

Frans Gloudemans verzamelt Deurne, Liessel, Helenaveen, Neerkant, Vlierden, Asten,
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Bakel, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

Theo Huberts verzamelt kaarten van de Gelderse plaatsen: Doornenburg– Huissen- Angeren- Gendt- Hulhuizen- Haalderen- Bemmel- Ressen.
theohuberts@hetnet.nl het Email adres van Theo

Arie Sterk verzamelt Dalem, Gorinchem, Spijk, Arkel, Vuren, Vogelswerf en Kedichem,
ook zijn soms foto’s en knipsels welkom
amensterk@hetnet.nl het Email adres van Arie

Roely Oldenhuis verzamelt Deventer
roi.mail@planet.nl het Email adres van Roely

Wilco van den Top verzamelt Drie, Vierhouten, Staverden, Leuvenum, Elspeet, Uddel, Garderen, Soerel, Tongeren,
Gortel en Nunspeet.
wdvdt@yahoo.com het Email adres van Wilco

Albert Pennings verzamelt Den Dungen, Gemonde, Berlicum NB, Brabants Dorpsleven en Vinkel.
pennings.jonkers@horizon.nl het Email adres van Albert

Christina Tulner verzamelt Deventer.
tiny.tulner@filternet.nl het Email adres van Christina

Tonny Gerritsen verzamelt Beek (bij Didam), ‘s-Heerenberg, Stokkum, Zeddam, Lengel,Loerbeek, Azewijn.
tonny.gerritsen@tiscali.nl het Email adres van Tonny

Pieter Hurkmans verzamelt Deurne, Someren, Someren-Eind, Someren-Heide, Lierop, Neerkant, Asten, Helenaveen, Liessel, Vlierden, Ommel.
hurkmans-heldens@freeler.nl het Email adres van Pieter

G.N.Boekhout verzamelt Deventer, bovendien heb ik ruilmateriaal van Deventer.
g.n.boekhout@hccnet.nl het Email adres van G.N.Boekhout

Max Cauwels verzamelt Draaibrug, Waterlandkerkje, Aardenburg, Eede, Sint Kruis en Yzendijke.
maxcauwels@zeelandnet.nl het Email adres van Max

Rudi Rijckbost verzamelt Sluis, St.Anna-Termuiden, Aardenburg, Draaibrug, Eede, St.Kruis, Waterlandkerkje, Yzendijke, Cadzand, Groede, Niewvliet, Zuidzande, Oostburg, Retranchement, Schoondijke.
sluisvogel@zeelandnet.nl het Email adres van Rudi

A. Noorlandt verzamelt Schoonhoven, Vlaardingen en Den Haag.
A.Noorlandt@wanadoo.nl het Email adres van A.Noorlandt

John E.M. Haen verzamelt Diemen, Amsterdam Betondorp, Amsterdam, Watergraafsmeer, Duivendrecht.
haentje@euronet.nl het Email adres van John

Theo te Wil verzamelt Didam (Gelderland).
te.wil@tref.nl het Email adres van Theo

Jacques Laureys verzamelt Durgerdam, Schellingwoude, Ransdorp, Zunderdorp, Holysloot, Nieuwendam, Watersnood 1916.
jacques.laureys@hetnet.nl het Email adres van Jacques

Joke Ramakers verzamelt Twello, Deventer.
jokeramakers@hotmail.com het Email adres van Joke Ramakers

Diana Reinders verzamelt Doesburg.
debolle@versatel.nl het Email adres van Diana Reinders

A.Tollenaar verzamelt Driebergen, Rijsenburg.
arie.tollenaar@casema.nl het Email adres van A.Tollenaar

AM van Rooijen verzamelt Montfoort, De Meern.
vanrooijen13@gmail.com het Email adres van AM van Rooijen

Jan Bolder verzamelt Didam, Nieuw-Dijk en Loil.
bolder.gen@planet.nl het Email adres van Jan Bolder

Ina Kerkhof verzamelt Delft en Pijnacker.
kkerkhof@kabelfoon.nl het Email adres van Ina Kerkhof

John Leenders verzamelt Beek en Donk.
famjohnleenders@hetnet.nl het Email adres van John Leenders

George Laeijendecker verzamelt Doesburg.
laeijendecker@planet.nl het Email adres van George Laeijendecker

Ad van de Par verzamelt De Heen, Steenbergen, Welberg.
a.vandepar@hotmail.com het Email adres van Ad van de Par

Eef van der Lee verzamelt Drunen, Vlijmen, Haarsteeg, Nieuwkuijk, Elshout, Herpt, Hedikhuizen, Oudheusden.
Ik verzamel ansichtkaarten, foto’s, knipsels en bidprentjes van deze plaatsen.
de website van Eef van der Lee
em.lee@home.nl het Email adres van Eef van der Lee