Vlissingen

Plaatsnamen E

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Albert Brandsma verzamelt Wolvega, Echten, Echtenerbrug en Oostzee.
albertbrandsma@online.nl het Email adres van Albert Brandsma

M.C.Verschoor verzamelt Elst (Gld.) Kerkorgels.
mcverschoor@outlook.com het Email adres van M.C. Verschoor

Aniet verzamelt Stein, Meers, Elsloo.
aniet67@hotmail.com het Email adres van Aniet

Het Kaartje verzamelt Elsendorp, Nieuwe Schans, Handel.
hetkaartje@upcmail.com het Email adres van Het Kaartje

P.Koolen verzamelt Echt, Grevenbicht, Susteren, Dieteren, Buchten, Roosteren, Holtum.
p.koolen01@ziggo.nl het Email adres van P.Koolen

B. Kwakkel verzamelt Epe (Gld), Beilen (Dr.).
b.kwakkel@chello.nl het Email adres van B. Kwakkel

J. Pie verzamelt Warmenhuizen, Dirkshorn, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Eenigenburg, Krabbendam, St. Maarten.
j.pie@quicknet.nl het Email adres van J. Pie

Martien de Koning verzamelt Sint Oedenrode, Nijnsel, Eerde (N.Br), Zijtaart, Mariaheide, Brabants Dorpsleven.
m.dkoning@tiscali.nl het Email adres van Martin De Koning

Wim van Balen verzamelt Drunen, Elshout.
de website van Wim van Balen
wimvanbalen@home.nl het Email adres van Wim van Balen

A Schonewille verzamelt Hoogeveen, Nieuwlande, Elim, Hollandscheveld, Pesse.
schonewille-a@home.nl het Email adres van A Schonewille

Cindy Simonis verzamelt Epe, Kamp Waalsdorp (Den Haag).
de website van Cindy Simonis
fam.spoelder@gmail.com het Email adres van Cindy Simonis

Lyda Zutt verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Eenigenburg, Waarland.
lyda.zutt@gmail.com het Email adres van Lyda Zutt

Eric Kleverwal verzamelt Loenen ( Veluwe ), Eerbeek, Klarenbeek, Woeste Hoeve & Apeldoorn.
eric-ilze@planet.nl het Email adres van Eric Kleverwal

Jan Donkers verzamelt Erp, Keldonk, Boerdonk, Venhorst.
j.c.a.donkers@hetnet.nl het Email adres van Jan Donkers

Ronald Oostendorp verzamelt Oosterdijk, Andijk, Enkhuizen.
ronald.oostendorp@quicknet.nl het Email adres van Ronald Oostendorp

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendam, Eenigenburg, St. maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

Cindy Simonis verzamelt Epe, Den Haag – Kamp Waalsdorp.
simonisepe@hotmail.com het Email adres van Cindy Simonis

Erik Rottink verzamelt Rijssen, Enschede.
rottink@concepts.nl het Email adres van Erik Rottink

Jacco Pranger verzamelt Buinen, Buinerveen, Buinermond, Nieuw-Buinen, Nieuw-Weerdinge, Valthermond, 1e en 2e Exloermond,
Erica, Gasselternijveen, Drouwenerveen, Drouwenermond, Mussel, Musselkanaal, Stadskanaal, Vledderveen.
pranger@nieuwbuinen.com het Email adres van Jacco Pranger

Jan Koops verzamelt Elsloo, Appelscha, Oosterwolde, Oldeberkoop, Makkinga, Donkerbroek, Haulerwijk, Langedijke, Haule, Fochteloo, Langweer
stellingwarf@wxs.nl het Email adres van Jan

De heer Jegerings verzamelt Eindhoven, Brabants Dorps- en Landleven, Woensel, Gestel, Strijp, Stratum, Tongelre, Nuenen, Gerwen, Nederwetten, Geldrop, Zesgehuchten. Heb ruilmateriaal Brabant en regio Eindhoven en Dorpsleven
jegerings.jc@wolmail.nl het Email adres van Jegerings

Tim Stam verzamelt Elspeet, Vlaardingen, Nunspeet, Vierhouten en Hulshorst.
stamtim@hotmail.com het Email adres van Tim Stam

Hans Blankentein verzamelt Elst (Utr.) Rhenen, en Achterberg bij Rhenen
hans.blankestijn@wxs.nl het Email adres van Hans

Jeroen verzamelt oude Ansichtkaarten van Echt in midden limburg
jelico@planet.nl het Email adres van Jeroen

Willy Zweers verzamelt het dorpje Etten ( gld )
W.F.M.Zweers@chello.nl het Email adres van Willy

Ad Mol verzamelt Etten, Leur, Etten-Leur, Breda, Liesbos, Beek en Prinsenbeek.
ad_mol@hotmail.com het Email adres van Ad Mol

De Heer Thijs Buschmann verzamelt Gemeente Stein. Gemeente bestaat uit de volgende plaatsen: Elsloo, Catsop, Meers, Berg a/d Maas, Urmond en Stein.
t.buschmann@wsstein.nl het Email adres van Thijs

Rini Wijngaards verzamelt ansichtkaarten van Roosendaal, Nispen, Wouw, Wouwse Plantage, Heerle, Moerstraten, Oudenbosch, Etten en Leur, Zegge (NBr.)
riniwg@hetnet.nl het Email adres van Rini

Wilco van den Top verzamelt Elspeet, Vierhouten, Staverden, Leuvenum, Drie, Uddel, Garderen, Soerel, Tongeren,
Gortel en Nunspeet.
wdvdt@yahoo.com het Email adres van Wilco

Hans van den Berg verzamelt de gemeente Emmen. Dat is Emmen, Klazienaveen, Nieuw-Amsterdam, Nieuw-Dordrecht,
Nieuw-Weerdinge, Weerdinge,Erica, Schoonebeek, Veenoord, Roswinkel,Emmer-Compascuum, Emmer-Erfscheidenveen, Zwartemeer, Nieuw-Schoonebeek.
h.vd.berg04@freeler.nl het Email adres van Hans

Ove verzamelt Eembrugge, Baarn, Lage Vuursche en Soestdijk.
Overe060@planet.nl het Email adres van Ove

Max Cauwels verzamelt Eede, Waterlandkerkje, Aardenburg, Draaibrug, Sint Kruis en Yzendijke.
maxcauwels@zeelandnet.nl het Email adres van Max

Richard van de Top verzamelt hoofdzakelijk oude kaarten van Ede en omgeving, maar alle oude kaarten uit Nederland zijn welkom.
richardvdtop@hetnet.nl het Email adres van Richard

Rudi Rijckbost verzamelt Sluis, St.Anna-Termuiden, Aardenburg, Draaibrug, Eede, St.Kruis, Waterlandkerkje, Yzendijke, Cadzand, Groede, Nieuwvliet, Zuidzande, Oostburg, Retranchement, Schoondijke.
sluisvogel@zeelandnet.nl het Email adres van Rudi

Sofie van de Steeg verzamelt (Ede alleen van Kasteel Hoekelum)en Bennekom.
albertsofie@zonnet.nl het Email adres van Sofie

W.Zweers verzamelt Etten (Gld).
w.f.m.zweers@chello.nl het Email adres van W.Zweers

M.Pompert verzamelt Edam, Hillegom.
de website van M.Pompert
mpompert@hetnet.nl het Email adres van M.Pompert

Martin Creuwels verzamelt Eijsden.
mecreuwels@hetnet.nl het Email adres van Martin Creuwels

Eef van der Lee verzamelt Elshout, Drunen, Vlijmen, Haarsteeg, Nieuwkuijk, Herpt, Hedikhuizen, Oudheusden.
Ik verzamel ansichtkaarten, foto’s, knipsels en bidprentjes van deze plaatsen.
de website van Eef van der Lee
em.lee@home.nl het Email adres van Eef van der Lee