Vlissingen

Plaatsnamen H

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Martinus Jongsma te Surhuisterveen verzamelt ansichtkaarten van alle dorpen van de gemeente Achtkarspelen, t.w. Surhuisterveen, Boelenslaan, Harkema/Harkema-Opeinde, Drogeham, Kootstertille/Kooten/Kootstermolen, Twijzel, Twijzelerheide, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Augustinusga, Surhuizum, alsmede Rottevalle, Houtigehage.
martinus.jongsma@hetnet.nlhet Email adres van Martinus Jongsman

J.G.Heide verzamelt Houtigehage, Harkema, Drachten, Oudehaske, Boelenslaan, Boornbergum.
jgheide@home.nl het Email adres van J.G.Heide

Willem verzamelt Huissen.
willem001@hotmail.comhet Email adres van Willem

Oomen verzamelt Hoeven , Biesbos, Oud-Gastel, Stampersgat Standaarbuiten.
oomen002@wxs.nlhet Email adres van Oomen

Het Kaartje verzamelt Handel, NieuweSchans, Elsendorp.
hetkaartje@upcmail.com het Email adres van Het Kaartje

P.Koolen verzamelt Holtum, Grevenbicht, Ech, Dieteren, Buchten, Susteren, Roosteren.
p.koolen01@ziggo.nl het Email adres van P.Koolen

J.Horemans verzamelt Herentals en Bouwel.
jhoremans@msn.com het Email adres van j.Horemans

H.J.Smit verzamelt Harderwijk en Hierden.
henkpers@hetnet.nl het Email adres van H.J.Smit

Sigrid van Tongeren verzamelt Heemskerk, Beverwijk, Uitgeest, en de Stadt Boppard in Duitsland.
sigridvtongeren@hotmail.com het Email adres van Sigrid van Tongeren

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle, Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

Jos Beers verzamelt Hoorn NH.
jm.beers@quicknet.nl het Email adres van Jos Beers

Manuel Nieman verzamelt Hilversum, Amsterdam.
m.nieman@chello.nl het Email adres van Manuel Nieman

A Schonewille verzamelt Hoogeveen, Nieuwlande, Elim, Hollandscheveld, Pesse.
schonewille-a@home.nl het Email adres van A Schonewille

Tonnie Overgoor verzamelt Azewijn, Beek (bergh), Braamt, Loerbeek, Kilder, Stokkum, Lengel, ‘s-Heerenberg, Zeddam, Wijnbergen.
omnium2000@hetnet.nl het Email adres van Tonnie Overgoor

Everdine te Dorsthorst verzamelt Heeze, Sterksel.
dietje53@hotmail.com het Email adres van Everdine te Dorsthorst

Albert van Dijk verzamelt Hoogland, Hooglanderveen, Geesteren, Vlaardingen.
ae.van.dijk@planet.nl het Email adres van Albert van Dijk

Pier van der Heide verzamelt Akkrum, Nes, Oude Schouw, Haskerdijken, Nieuwebrug en Stobbegat.
piervanderheide@wanadoo.nl het Email adres van Pier van der Heide

Cees Bol verzamelt Brakestein, Bemmel, Neerbosch, Nijmegen en omgeving, Hatert, Hees, Haalderen.
ebol@wishmail.net het Email adres van Cees Bol

S v Wijngaarden verzamelt Aerdenhout, Amstelveen, bennebroek, Bentveld, Bloemendaal, Bussum, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Overveen, Santpoort, Utrecht, Vogelenzang, Driehuis, Vinkeveen, Vijfhuizen.
Visschen@zonnet.nl het Email adres van S v Wijngaarden

Gerrit Boes verzamelt Harmelen.
boes150@kpnmail.nl het Email adres van Gerrit Boes

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendan, Eenigenburg, St-maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

Zwier van der Schagt verzamelt Culemborg, Tricht, Hei en Boeicop..
z.v.d.schagt@kpnplanet.nl het Email adres van Zwier van der Schagt

Edwin Jansen verzamelt Dinxperlo, China, Hongkong, Macao..
e.jansen@trade-east.com het Email adres van Edwin Jansen

J.v.Dusschoten verzamelt, Hoevelaken, Stoutenburg, Terschuur, Zwartebroek, Nijkerkerveen, Achterveld.
jdusschoten1994@kpnmail.nl het Email adres van J.v.Dusschoten

Henri Wolf verzamelt Wezep, Oldebroek, Hattemerbroek, Hattem, Katerveer, Oude Veluwe.
de website van Henri Wolf
henri12wolf@hotmail.com het Email adres van Henri Wolf

Hans de Vos verzamelt Cuyk(Cuijk), Haps, Beers, Linden, St Agatha, Katwijk a d Maas, Vianen nb.
h.d.vos@home.nl het Email adres van Hans de Vos

Peter Lock verzamelt Naaldwijk, Honselersdijk, Maasdijk.
de website van Peter Lock
lock@kabelfoon.nl het Email adres van Peter Lock

Bert verzamelt Handel (N.Br.)
lanz@upcmail.nl het Email adres van Bert

C.van de steeg verzamelt Hendrik Ido Ambacht.
cvandesteeg@filternet.nl het Email adres van C.van de steeg

Bart Lendfers verzamelt Hunnecum, Amstenrade, Doenrade, Oirsbeek, Schinnen, Sittard, Treebeek
de website van Bart Lendfers
oirsbeek@home.nl het Email adres van Bart Lendfers

Jan Koops verzamelt Haule, Haulerwijk, Appelscha, Oosterwolde, Oldeberkoop, Makkinga, Donkerbroek, Elsloo, Langedijke, Fochteloo, Langweer
stellingwarf@wxs.nl het Email adres van Jan

Robert verzamelt Haarle, Nieuw Heeten en Marle.
robert.kemper@hccnet.nl het Email adres van Robert

Corrie Visscher verzamelt Hoogeveen.
corviss@hetnet.nl het Email adres van Corrie

Pascal verzamelt Hulst, Graauw, Zeeuwse Klederdrachten en Zeeuwse trekpaarden.
pjil@zeelandnet.nl het Email adres van Pascal

Tim Stam verzamelt Hulshorst, Vlaardingen, Nunspeet, Elspeet, Vierhouten.
stamtim@hotmail.com het Email adres van Tim Stam

De heer vd Schagt verzamelt ansichten van Heikoop, Culemborg, Tricht en Boskoop.
Het telefoonnummer van de heer vd Schagt
03455-14446

De Heer G.A.P. van Lammeren verzamelt Halsteren, Roosendaal, Wouw, Wouwse-Plantage, Nispen, Moerstrate en Serooskerke (Walcheren)
gpa.van.lammeren@zonnet.nl het Email adres van de Heer van Lammeren

Mark Hoving verzamelt Hardegarijp
m.hoving2@chello.nl het Email adres van Mark Hoving

Philip vd Bosch verzamelt Hilversum (geen studio’s, raadhuis en de vaart),Scherpenzeel, Renswoude, Woudenberg en Ned. voetbalstadions.
phvdbosch@hetnet.nl het Email adres van Philip

Eddy Sülzle verzamelt Hilversum.
de website van Eddy
sulzle@chello.nl het Email adres van Eddy

Frans Gloudemans verzamelt Helenaveen,Deurne, Liessel, Neerkant, Vlierden, Asten
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Bakel, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

Theo Huberts verzamelt kaarten van de Gelderse plaatsen: Huissen, Hulhuizen, Haalderen, Angeren, Doornenburg, Gendt, Bemmel, Ressen.
theohuberts@hetnet.nl het Email adres van Theo

Dirk Boxstaens verzamelt oude postkaarten van Herentals (Belgie).
dirbox@online.be het Email adres van Dirk

Rini Wijngaards verzamelt ansichtkaarten van Roosendaal, Nispen, Wouw, Wouwse Plantage, Heerle, Moerstraten, Oudenbosch, Etten en Leur, Zegge (NBr.)
riniwg@hetnet.nl het Email adres van Rini

Erna Bosscher verzamelt ansichtkaarten van Gramsbergen, Hardenberg en Ane uit de provincie Overijssel
demi.ane@planet.nl het Email adres van Erna

Tonny Gerritsen verzamelt ‘s-Heerenberg, Azewijn, Beek (bij Didam), Stokkum, Zeddam, Lengel,Loerbeek.
tonny.gerritsen@tiscali.nl het Email adres van Tonny

Pieter Hurkmans verzamelt Helenaveen, Someren, Someren-Eind, Someren-Heide, Lierop, Neerkant, Asten, Deurne, Liessel, Vlierden, Ommel.
hurkmans-heldens@freeler.nl het Email adres van Pieter

S. van Wijngaarden verzamelt Haarlem en Schoten.
visschen@zonnet.nl het Email adres van S. van Wijngaarden

Paul Hilbers verzamelt Heemskerk, Beverwijk en Wijk aan Zee. Wie helpt mij aan de fotokaarten 51-52-54-55-57-58-62 van P. Jonker & Zn te Egmond. Ik heb tevens veel topkaarten van Wijk aan Zee om te ruilen..
Paulhilbers@wanadoo.nl het Email adres van Paul

Pieter Swinkels verzamelt ansichtkaarten van Helmond.
swikla@hotmail.com het Email adres van Pieter

Ad en Ruud Lamboo verzamelen ansichtkaarten van Herten, Leeuwen, Roermond, en Maasniel.
ruud.lamboo@home.nl het Email adres van Ad en Ruud

Bas verzamelt Hoofdzakelijk Obdam, maar ook wel interesse in Hensbroek, Wogmeer en Berkmeer.
de website van Bas
Obdamzoalshetwas@hotmail.com het Email adres van Bas

Jaap Koning verzamelt ansichtkaarten van van Hindeloopen.
j.koning@xs4all.nl het Email adres van Jaap

T Hogeboom verzamelt Veessen(gemeente Heerde).
hogeboom13@zonnet.nl het Email adres van T Hogeboom

Theo Udo verzamelt Herxen, Hei, Hattem en Kampen, Berkum, Zwolle, Zalk, Wijthmen, Windesheim, Hondenkar, Ballonvaart en Geboortekaartjes.
theoudo@planet.nl het Email adres van Theo Udo

Nicole Schijns-Elders verzamelt Heerlen, Nijmegen (alleen Broerstraat), Ubachsberg.
nicoleschijns@msn.com het Email adres van Nicole

Han Ruiters verzamelt Hoensbroek, Hommert, Treebeek, Amstenrade, Oirsbeek, Puth, Schinnen, Doenrade, Vaesrade, Sweijkhuizen, Thull, Staatsmijn Emma, Bruinkoolgroeve Carisborg, Passart.
groetenuit@hetnet.nl het Email adres van Han Ruiters

Jacques Laureys verzamelt Holysloot, Durgerdam, Schellingwoude, Ransdorp, Zunderdorp, Nieuwendam, Watersnood 1916.
jacques.laureys@hetnet.nl het Email adres van Jacques

Fred Stam verzamelt Haarlem, Schoten.
fredstam@gmail.com het Email adres van Fred Stam
de website van Fred Stam

M.Pompert verzamelt Hillegom, Edam.
mpompert@hetnet.nl het Email adres van M.Pompert
de website van M.Pompert

Annemiek van Rixel verzamelt Heemskerk, Beverwijk, Velsen-Noord. Annemiek heeft ook ruil materiaal.
annemiek@kpnplanet.nl het Email adres van Annemiek

Tiny van Rixel verzamelt Heemskerk, Velsen-Noord.
Willementiny@ziggo.nl het Email adres van Tiny

Foppe Gerlsma verzamelt Hindeloopen.
foppe.gerlsma@hetnet.nl het Email adres van Foppe Gerlsma

Koos Jellema verzamelt Huizum, Birdaard, Wanswerd, Ferwerd, Blija, Rinsumageest.
K.Jellema@chello.nl het Email adres van Koos Jellema

Frans Vriendjes verzamelt Hazepolder, Den Helder en Petten
fj.vriendjes@quicknet.nl het Email adres van Frans Vriendjes

Eppo Schmidt verzamelt Hasselt, (Overijsel).
epposchmidt@hotmail.com het Email adres van Eppo Schmidt

Harold Collaris verzamelt Heerlen, Hoensbroek, Rotterdam, Nijmegen,Brunsum en Beek(L).
harold.collaris@home.nl het Email adres van Harold Collaris

Eef van der Lee verzamelt Haarsteeg, Herpt, Hedikhuizen, Drunen, Vlijmen, Nieuwkuijk, Elshout, Oudheusden.
Ik verzamel ansichtkaarten, foto’s, knipsels en bidprentjes van deze plaatsen.
de website van Eef van der Lee
em.lee@home.nl het Email adres van Eef van der Lee