Vlissingen

Plaatsnamen K

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Martinus Jongsma te Surhuisterveen verzamelt ansichtkaarten van alle dorpen van de gemeente Achtkarspelen, t.w. Surhuisterveen, Boelenslaan, Harkema/Harkema-Opeinde, Drogeham, Kootstertille/Kooten/Kootstermolen, Twijzel, Twijzelerheide, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Augustinusga, Surhuizum, alsmede Rottevalle, Houtigehage.
martinus.jongsma@hetnet.nlhet Email adres van Martinus Jongsman

K. Westra verzamelt Warmerhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Oudkarspel, Noord Scharwoude, Zuid Scharwoude, Broek op Langedijk, Nieuwe Niedorp. Schaatsen, IJspret, Wielrennen.
k.westra@quicknet.nl” het Email adres van K. Westra

J. Pie verzamelt Warmenhuizen, Dirkshorn, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Eenigenburg, Krabbendam, St. Maarten.
j.pie@quicknet.nl het Email adres van J. Pie

A van der Wulp verzamelt Nieuw Lekkerland, Kinderdijk.
avdwulp@hetnet.nl het Email adres van A van der Wulp

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle, Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

Tonnie Overgoor verzamelt Azewijn, Beek (bergh), Braamt, Loerbeek, Kilder, Stokkum, Lengel, ‘s-Heerenberg, Zeddam, Wijnbergen.
omnium2000@hetnet.nl het Email adres van Tonnie Overgoor

A.C. Konijnenbelt verzamelt De Krim (Ov) graag zwart-wit ansichtkaarten(oude).
ac.konijnenbelt@home.nl het Email adres van A.C. Konijnenbelt

Cor Doevendans verzamelt Schoonebeek, Weiteveen, Zandpol, Amsterdamscheveld, Griendtsveen, Coevorden, Koevorden.
fam_doevendans@hetnet.nl het Email adres van Cor Doevendans

Lyda Zutt verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Eenigenburg, Waarland.
lyda.zutt@gmail.com het Email adres van Lyda Zutt

Ariekudelstaart verzamelt Kundelstaart.
HPFLAMMERS@ZONNET.NL het Email adres van Ariekudelstaart

Kees Langbroek verzamelt Katwijk aan zee, Katwijk aan de rijn.
C.langbroek3@kpnplanet.nl het Email adres van Kees Langbroek

Eric Kleverwal verzamelt Loenen ( Veluwe ), Eerbeek, Klarenbeek, Woeste Hoeve & Apeldoorn.
eric-ilze@planet.nl het Email adres van Eric Kleverwal

Jan Donkers verzamelt Erp, Keldonk, Boerdonk, Venhorst.
j.c.a.donkers@hetnet.nl het Email adres van Jan Donkers

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendan, Eenigenburg, St-maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

Henri Wolf verzamelt Wezep, Oldebroek, Hattemerbroek, Hattem, Katerveer, Oude Veluwe.
de website van Henri Wolf
henri12wolf@hotmail.com het Email adres van Henri Wolf

Hans de Vos verzamelt Cuyk(Cuijk), Haps, Beers, Linden, St Agatha, Katwijk a d Maas, Vianen nb.
h.d.vos@home.nl het Email adres van Hans de Vos

A.C. Konijnenbelt verzamelt, De Krim (Ov).
ac.konijnenbelt@home.nl het Email adres van A.C. Konijnenbelt

Hans verzamelt Warmond en de Kaag .
de website van Hans
j.roest@alice.nl het Email adres van Hans

Cees verzamelt ansichten (maar ook ander materiaal) met betrekking tot: Neutraal Moresnet, Kelmis (La Calamine), Vaals, Drielandenpunt, Vierlandenpunt, Altenberg (B) Alles in de periode tot circa 1920.
de website van Cees
n.moresnet@gmail.com het Email adres van Cees

Kees Nap verzamelt ansichtkaarten,foto’s en knipsels van Kamerik.
Nap096@zonnet.nl het Email adres van Kees

Arie Sterk verzamelt Kedichem, Gorinchem, Spijk, Arkel, Dalem, Vuren, Vogelswerf ook zijn soms foto’s en knipsels welkom
amensterk@hetnet.nl het Email adres van Arie

Timon de Boer verzamelt Schiermonnikoog, Lauwersoog, Kielwindeweer(GN), Boskoop en de oude reddingsboot van Schier; de “Willem Horsman”
timondeboer@hotmail.com het Email adres van Timon

Kees Peijnenburg verzamelt Kaatsheuvel, Baardwijk en Waalwijk.
hennypeijnenburg@home.nl het Email adres van Kees

Theo Udo verzamelt Kampen, Zwolle, Zalk, Windesheim, Herxen, Hei, Wijthmen, Hattem, Berkum, en Hondenkar, Ballonvaart en Geboortekaartjes.
theoudo@planet.nl het Email adres van Theo Udo

Jack verzamelt Kantens, Amsterdam, Middelstum, Rottum (Gr.), Stitswerd, Usquert, Warffum.
geveljack@hotmail.com het Email adres van Jack

K.J. van Wieren verzamelt Kollumerpomp.
keesvanwieren@gmail.com het Email adres van K.J. van Wieren

John Steenbergen verzamelt Kaatsheuvel.
johnsteenbergen@home.nl het Email adres van John Steenbergen

C.P. Balkenende verzamelt Keukenhof, Lisse. Lisse houdt in dat ik er alles van verzamel:medailles,glazen,tegels 15x15cm met afbeelding lisse,
theelepeltjes,ansichtkaarten,speldjes,oude foto`s,suikerzakjes,lucifermerken,mokken,enz.enz..
cpbalkenende@orange.nl het Email adres van C.P. Balkenende

Pascal Hufkens verzamelt Kaatsheuvel, Efteling.
p_hufkens@hotmail.com het Email adres van Pascal Hufkens

Frans Parren verzamelt Kessenich, Neeritter.
frans.parren@scarlet.be het Email adres van Frans Parren