Vlissingen

Plaatsnamen M

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

H. Pater verzamelt bij voorkeur uitgave H. Pater, Maarn.
hrmnptr@gmail.com het Email adres van H. Pater

Aniet verzamelt Stein, Elsloo, Meers.
aniet67@hotmail.com het Email adres van Aniet

Amlos verzamelt Schiphol, Wilnis, Uithoorn, Nederlandse plaatsen met nep vliegtuig(en) Mijdrecht,
Amlos@hetnet.nl het Email adres van Amlos

Martien de Koning verzamelt Sint Oedenrode, Nijnsel, Eerde (N.Br), Zijtaart, Mariaheide, Brabants Dorpsleven.
m.dkoning@tiscali.nl het Email adres van Martin De Koning

Yvonne van Driel verzamelt Geldermalsen en Meteren.
snowy@planet.nl het Email adres van Yvonne van Driel

Henk Eenjes verzamelt Ter-Apel, Barnflair, Munnekemoer, Roswinkel.
h.eenjes@ziggo.nl het Email adres van Henk Eenjes

Jac. Biemans verzamelt Budel, Budel-Dorplein, Budel-Schoot, Gastel, Maarheeze, Soerendonk, Sterksel.
jac.biemans@planet.nl het Email adres van Jac. Biemans

Paul Wink verzamelt Muiden, Muiderberg.
de website van Paul Wink
airlinecrew@gmail.com het Email adres van Paul Wink

Edwin Jansen verzamelt Dinxperlo, China, Hongkong, Macao.
e.jansen@trade-east.com het Email adres van Edwin Jansen

Jacco Pranger verzamelt Buinen, Buinerveen, Buinermond, Nieuw-Buinen, Nieuw-Weerdinge, Valthermond, 1e en 2e Exloermond,
Erica, Gasselternijveen, Drouwenerveen, Drouwenermond, Mussel, Musselkanaal, Stadskanaal, Vledderveen.
pranger@nieuwbuinen.com het Email adres van Jacco Pranger

Peter Lock verzamelt Naaldwijk, Honselersdijk, Maasdijk.
de website van Peter Lock
lock@kabelfoon.nl het Email adres van Peter Lock

Erik janssens verzamelt ansichten van Millingen
de website van Erik

Jan Koops verzamelt Appelscha, Oosterwolde, Oldeberkoop, Makkinga, Donkerbroek, Haulerwijk, Elsloo, Langedijke, Haule, Fochteloo, Langweer
stellingwarf@wxs.nl het Email adres van Jan

Robert verzamelt Haarle, Nieuw Heeten en Marle.
robert.kemper@hccnet.nl het Email adres van Robert

Pim vd Zalm verzamelt Moerkapelle, Nieuwerkerk ad. IJssel en Zevenhuizen (ZH).
wvdzalm@box.nl het Email adres van Pim

Martijn verzamelt Geldermalsen en Meteren.
martijn__dekker@hotmail.com het Email adres van Martijn

De heer N.Kievit verzamelt Middelharnis
kopie@tref.nl het Email adres van de heer N.Kievit

De Heer G.A.P. van Lammeren verzamelt Roosendaal, Wouw, Wouwse-Plantage, Nispen, Halsteren, Moerstrate en Serooskerke (Walcheren)
gpa.van.lammeren@zonnet.nl het Email adres van de Heer van Lammeren

Frans Gloudemans verzamelt Deurne, Liessel, Helenaveen, Neerkant, Vlierden, Asten,
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Bakel, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

De Heer Thijs Buschmann verzamelt Gemeente Stein. Gemeente bestaat uit de volgende plaatsen: Elsloo, Catsop, Meers, Berg a/d Maas, Urmond en Stein.
t.buschmann@wsstein.nl het Email adres van Thijs

Rini Wijngaards verzamelt ansichtkaarten van Roosendaal, Nispen, Wouw, Wouwse Plantage, Heerle, Moerstraten, Oudenbosch, Etten en Leur, Zegge (NBr.)
riniwg@hetnet.nl het Email adres van Rini

Joop van Rossum verzamelt ansichtkaarten van Montfoort (Utrecht)
Rossum57@planet.nl het Email adres van Joop

Ad en Ruud Lamboo verzamelen ansichtkaarten van Maasniel, Leeuwen, Roermond en Herten.
ruud.lamboo@home.nl het Email adres van Ad en Ruud

H.J. Rebers verzamelt Monster.
hans.rebers@planet.nl het Email adres van Hans
de website van Hans

Ton Bluekens verzamelt Strijbeek, Chaam, Baarle-Nassau/Hertog, Ulicoten, Galder, Castelré, Meersel-Dreef, Meerle, Minderhout.
awa.blue@telenet.be het Email adres van Ton Bluekens

H.J. Rutgers verzamelt Midlaren, Westlaren, Zuidlaren, Schipborg, Zeegse, de Groeve, Zuidlaarderveen, Schuilingsoord.
hjrpost@xs4all.nl het Email adres van H.J. Rutgers
de website van H.J. Rutgers

Helma van Kesteren verzamelt Plasmolen, Mook, Molenhoek, Middelaar.
van.kesteren@inter.nl.net het Email adres van Helma

Jack verzamelt Middelstum, Amsterdam, Kantens, Rottum (Gr.), Stitswerd, Usquert, Warffum.
geveljack@hotmail.com het Email adres van Jack

AM van Rooijen verzamelt Montfoort, De Meern.
vanrooijen13@gmail.com het Email adres van AM van Rooijen

Ria Nissen verzamelt Made, Terheijden, Wagenberg, Grubbenvorst en Lottum
de website van Ria
ria.nissen@inter.nl.net het Email adres van Ria

A.Pater verzamelt Maarn.
hermanpater@hotmail.com het Email adres van A.Pater

Jan Bolder verzamelt Monumenten in de Gemeente Montferland.
bolder.gen@planet.nl het Email adres van Jan Bolder

Carla Meulmeester verzamelt Middelburg en Vlissingen.
carmeul@zeelandnet.nl het Email adres van Carla Meulmeester