Vlissingen

Plaatsnamen O

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen
Albert Brandsma verzamelt Wolvega, Echten, Echtenerbrug en Oostzee.
albertbrandsma@online.nl het Email adres van Albert Brandsma

J.G.Heide verzamelt Oudehaske, Drachten, Rottevalle, Houtigehage, Boelenslaan, Harkema, Boornbergum.
jgheide@home.nl het Email adres van J.G.Heide

J. Schriemer verzamelt Oostmahorn, Schiermonnikoog, Lauwersoog, Zoutkamp.
de website van J.Schriemer
jschriemer@zeelandnet.nl het Email adres van J.Schriemer

Oomen verzamelt Oud-Gastel, Biesbos, Stampergat, Standaarbuiten, Hoeven.
oomen002@wxs.nl” het Email adres van Oomen

W.S. Vandinter verzamelt Oeffelt , Boxmeer, Cuijk, Plasmolen, St.Agatha, Beugen, Sambeek, Gennep.
ws.vandinter@ziffo.nl” het Email adres van W.S. Vandinter

M.A.Floor verzamelt Oudekerk aan de Amstel.
m.a.floor@masoft.nl het Email adres van M.A.Floor

K. Westra verzamelt Warmerhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Oudkarspel, Noord Scharwoude, Zuid Scharwoude, Broek op Langedijk, Nieuwe Niedorp, Schaatsen, IJspret, Wielrennen.
k.westra@quicknet.nlhet Email adres van K. Westra

Carla Anthony verzamelt Den Haag, Voorburg, Nootdorp, Pijnacker, Delfgauw, Oude Leede, Leidschendam, Wassenaar, Poeldijk, Kijkduin, Loosduinen En In Duitsland Flensburg, Eggebek, Wanderup, Jerrishoe, Oeversee. En de grens Duitsland-Denemarken.
carlaanthony@live.nl het Email adres van Carla Anthony

L.W.Kanning verzamelt Nieuwe Pekela, Oude Pekela, Zuidwending, Ommelanderwijk.
laurens.kanning@gmail.com het Email adres van L.W.Kanning

Mariet Bax Lievens verzamelt Terheijden, Wagenberg, Oostkapelle.
marietbaxlievens@hotmail.com het Email adres van Mariet Bax Lievens

Arie Kroeze verzamelt Wezep, Oldebroek, Oosterwolde (GLD).
akro@xs4all.nl het Email adres van Arie Kroeze

Henry kuit verzamelt Ossenzijl.
kuit99@zonnet.nl het Email adres van Henry kuit

Pier van der Heide verzamelt Akkrum, Nes, Oude Schouw, Haskerdijken, Nieuwebrug en Stobbegat.
piervanderheide@wanadoo.nl het Email adres van Pier van der Heide

S v Wijngaarden verzamelt Aerdenhout, Amstelveen, bennebroek, Bentveld, Bloemendaal, Bussum, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Overveen, Santpoort, Utrecht, Vogelenzang, Driehuis, Vinkeveen, Vijfhuizen.
Visschen@zonnet.nl het Email adres van S v Wijngaarden

E.A. Zuiderent verzamelt Amstelveen, Nieuwer-Amstel, Nes aan de Amstel, Bovenkerk, Buitenveldert, Ouderkerk aan de Amstel.
evertenbea@gmail.com het Email adres van E.A. Zuiderent

Ronald Oostendorp verzamelt Oosterdijk, Andijk, Enkhuizen.
ronald.oostendorp@quicknet.nl het Email adres van Ronald Oostendorp

Sjaak Stolk verzamelt Rijsoord, Ridderkerk, Slikkerveer, Bolnes, Oostendam.
jstolk@hetnet.nl het Email adres van Sjaak Stolk

Henri Wolf verzamelt Wezep, Oldebroek, Hattemerbroek, Hattem, Katerveer, Oude Veluwe.
de website van Henri Wolf
henri12wolf@hotmail.com het Email adres van Henri Wolf

Danielle Wolf verzamelt Oldebroek, “T Loo Oldenbroek, Wezep.
de website van Danielle Wolf
danielle.wolf@hotmail.com het Email adres van Danielle Wolf

Bart Lendfers verzamelt Oirsbeek, Amstenrade, Doenrade, Hunnecum, Schinnen, Sittard, Treebeek
de website van Bart Lendfers
oirsbeek@home.nl het Email adres van Bart Lendfers

Jan Koops verzamelt Appelscha, Oosterwolde, Oldeberkoop, Makkinga, Donkerbroek, Haulerwijk, Elsloo, Langedijke, Haule, Fochteloo, Langweer
stellingwarf@wxs.nl het Email adres van Jan

A.Brouwers verzamelt Windmolens, Oudewater en Leeuwarden. Hij heeft ook behoorlijk
wat ruilmateriaal en er kan hierover telefonisch of schriftelijk contact met hem
worden opgenomen: A. Brouwer Mauritsplein 15 8931 DL Leeuwarden tel. (058) 288 77 26

Jan W.Jellema verzamelt prentbriefkaarten van Sneek, Ysbrechtum, Offingawier, Loenga, Schoonoord, Bons, Tjalhuizum, Tirns, Pophorne. Themaverzamelingen. Boerenleven,Skutsjes (Oude Friese beurtschepen) in oorspronkelijk gebruik., Tram in Friesland, oude kaarten schaatsen.
Okidobv@xs4all.nl het Email adres van Jan

Jan Donkersloot verzamelt foto’s en ansichtkaarten van Oude-Tonge en boeken over Goeree-Overflakkee.
j.donkersloot@casema.nl het Email adres van Jan

Rini Wijngaards verzamelt ansichtkaarten van Roosendaal, Nispen, Wouw, Wouwse Plantage, Heerle, Moerstraten, Oudenbosch, Etten en Leur, Zegge (NBr.)
riniwg@hetnet.nl het Email adres van Rini

Peter JM van de Pasch verzamelt ansichtkaarten van Overloon, Gezocht alles mbt Overloon
( met name ansichtkaarten ) Kopen of ruilen
P.v.d.Pasch@Planet.nl het Email adres van Peter

A.Wubs verzamelt Onstwedde in de prov. Groningen.
wubshb@xs4all.nl het Email adres van A.Wubs

Pieter Hurkmans verzamelt Ommel, Someren, Someren-Eind, Someren-Heide, Lierop, Neerkant, Asten, Deurne, Helenaveen, Liessel, Vlierden.
hurkmans-heldens@freeler.nl het Email adres van Pieter

Bas verzamelt Hoofdzakelijk Obdam, maar ook wel interesse in Hensbroek, Wogmeer en Berkmeer.
de website van Bas
Obdamzoalshetwas@hotmail.com het Email adres van Bas

Rudi Rijckbost verzamelt Sluis, St.Anna-Termuiden, Aardenburg, Draaibrug, Eede, St.Kruis, Waterlandkerkje, Yzendijke, Cadzand, Groede, Niewvliet, Zuidzande, Oostburg, Retranchement, Schoondijke.
sluisvogel@zeelandnet.nl het Email adres van Rudi

Rink Oosting verzamelt Ommelanderwijk, Borgercompagnie, Veendam, Wildervank, Zuidwending.
de website van Rink
rinkoosting@wanadoo.nl het Email adres van Rink

Michel Lazeroms verzamelt oudenbosch, bosschenhoofd ook “bosbad hoeven” te hoeven.
adsl553338@tiscali.nl het Email adres van Michel

Han Ruiters verzamelt Oirsbeek, Amstenrade, Treebeek, Thull, Hoensbroek, Puth, Schinnen, Doenrade, Vaesrade, Sweijkhuizen, Hommert, Staatsmijn Emma, Bruinkoolgroeve Carisborg, Passart.
groetenuit@hetnet.nl het Email adres van Han Ruiters

Dik vd Sleet verzamelt Oude Wetering, Leimuiden, Warmond, Zenederen.
d.v.d.sleet@kpnplanet.nl het Email adres van Dik vd Sleet

Henk Eskes verzamelt Olburgen, Steenderen, Bronkhorst, Baak, Toldijk.
h.eskes@kpnplanet.nl het Email adres van Henk Eskes

Annemieke Lub verzamelt Oosterbeek (gld),en ik ben op zoek naar kaarten uit de jaren 60-70 met name van de Utrechtseweg.
werkdirekt@hotmail.com het Email adres van Annemieke Lub

Eef van der Lee verzamelt Oudheusden, Drunen, Vlijmen, Haarsteeg, Nieuwkuijk, Elshout, Herpt, Hedikhuizen.
Ik verzamel ansichtkaarten, foto’s, knipsels en bidprentjes van deze plaatsen.
de website van Eef van der Lee
em.lee@home.nl het Email adres van Eef van der Lee