Vlissingen

Plaatsnamen R

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

J.G.Heide verzamelt Rottevalle, Drachten, Oudehaske, Houtigehage, Boelenslaan, Harkema, Boornbergum.
jgheide@home.nl het Email adres van J.G.Heide

Oostzee verzamelt Rotterdam.
oostzee@zeelandnet.nl het Email adres van Oostzee

P.Koolen verzamelt Roosteren,Grevenbicht, Ech, Dieteren, Buchten, Susteren, Holtum.
p.koolen01@ziggo.nl het Email adres van P.Koolen

Hans de Raaij verzamelt Rotterdam.
tjodot@hotmail.com het Email adres van Hans de Raaij

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle, Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

F. Leenheer verzamelt Rotterdam.
fleenheer@hotmail.com het Email adres van F. Leenheer

Henk Eenjes verzamelt Ter-Apel, Barnflair, Munnekemoer, Roswinkel.
h.eenjes@ziggo.nl het Email adres van Henk Eenjes

Sjaak Stolk verzamelt Rijsoord, Ridderkerk, Slikkerveer, Bolnes, Oostendam.
jstolk@hetnet.nl het Email adres van Sjaak Stolk

Erik Rottink verzamelt Rijssen, Enschede.
rottink@concepts.nl het Email adres van Erik Rottink

De Heer G.A.P. van Lammeren verzamelt Roosendaal en Serooskerke (Walcheren)
gpa.van.lammeren@zonnet.nl het Email adres van de Heer van Lammeren

Jo verzamelt ansichtkaarten uit de omgeving van Venlo en Roermond speciale belangstelling voor de dorpen: Reuver, Beesel en Belfeld.
denroover@hotmail.com het Email adres van Jo

Hans Blankentein Verzamelt Rhenen, Elst (Utr.)en Achterberg bij Rhenen
hans.blankestijn@wxs.nl het Email adres van Hans

Fabrizio Pugi verzamelt Football and Rugby Stadium postcards worldwide. (UK, but also European, Asia, …)
pugif@libero.it het Email adres van Fabrizio

Philip vd Bosch verzamelt Scherpenzeel, Renswoude, Woudenberg,
Hilversum (geen studio’s, raadhuis en de vaart), Ned. voetbalstadions.
phvdbosch@hetnet.nl het Email adres van Philip

Hennie verzamelt Rotterdam
hennie@albrandswaard.org het Email adres van Hennie

Exciefr verzamelt Rotterdam
exciefr@cpedu.rug.nl het Email adres van exciefr

Frans Gloudemans verzamelt Deurne, Liessel, Helenaveen, Neerkant, Vlierden, Asten
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Bakel, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

Theo Huberts verzamelt kaarten van de Gelderse plaatsen: Huissen, Angeren, Doornenburg, Gendt, Hulhuizen, Haalderen, Bemmel, Ressen.
theohuberts@hetnet.nl het Email adres van Theo

Rini Wijngaards verzamelt ansichtkaarten van Roosendaal, Nispen, Wouw, Wouwse Plantage, Heerle, Moerstraten, Oudenbosch, Etten en Leur, Zegge (NBr.)
riniwg@hetnet.nl het Email adres van Rini

Michiels Francois verzamelt ansichtkaarten van Ranst prov. Antwerpen Belgie.
Michiels@belgacom.net het Email adres van Francois

Paul Staal verzamelt Retranchement, Sluis, Zuidzande, Cadzand, St Anna ter Muiden. En op de tweede plaats alle plaatsen van West  Zeeuws-Vlaanderen tot en met Terneuzen en Sluiskil.
steel3@zeelandnet het Email adres van Paul

Ad en Ruud Lamboo verzamelen ansichtkaarten van Roermond, Leeuwen, Maasniel,en Herten.
ruud.lamboo@home.nl het Email adres van Ad en Ruud

Rudi Rijckbost verzamelt Sluis, St.Anna-Termuiden, Aardenburg, Draaibrug, Eede, St.Kruis, Waterlandkerkje, Yzendijke, Cadzand, Groede, Niewvliet, Zuidzande, Oostburg, Retranchement, Schoondijke.
sluisvogel@zeelandnet.nl het Email adres van Rudi

Dirk Oosterwijk verzamelt Reeuwijk, Sluipwijk, Gouda en de andere tot de gemeente Reeuwijk behorende kernen.
doosterwijk@caiway.net het Email adres van Dirk

John Kuijpers vezamelt prentbriefkaarten van Reuver (Limburg)en Beesel.
de website van John
reuvelientje@lycos.nl het Email adres van John

Jacques Laureys verzamelt Ransdorp, Durgerdam, Schellingwoude, Zunderdorp, Holysloot, Nieuwendam, Watersnood 1916.
jacques.laureys@hetnet.nl het Email adres van Jacques

Hans van Krimpen verzamelt Rotterdam, Molens in Nederland. Ik zoek erg oude ansichten van Rotterdam tot ca. 1910. Heb wel e.e.a. aan Rotterdams ruilmateriaal en molenfoto’s.
javankrimpen@tiscali.nl het Email adres van Hans van Krimpen

Jack verzamelt Rottum (Gr.), Amsterdam, Middelstum, Kantens, Stitswerd, Usquert, Warffum.
geveljack@hotmail.com het Email adres van Jack

Koos Jellema verzamelt Rinsumageest, Birdaard, Wanswerd, Ferwerd, Blija, Huizum.
K.Jellema@chello.nl het Email adres van Koos Jellema

A.Tollenaar verzamelt Rijsenburg, Driebergen.
arie.tollenaar@casema.nl het Email adres van A.Tollenaar

Ingrid Flier-Kooijman verzamelt Bingleystraat in Rotterdam-Delfshaven, Oude ansichten en foto’s van Zwartewaal.
e.flier5@chello.nl het Email adres van Ingrid Flier-Kooijman

Wim Voeten verzamelt Rijsbergen, Achtmaal, Zundert en Wernhout.
wavoeten@home.nl het Email adres van Wim Voeten

Harold Collaris verzamelt Rotterdam, Nijmegen, Brunsum, Heerlen, Hoensbroek en Beek(L).
harold.collaris@home.nl het Email adres van Harold Collaris

Pieter van Buren verzamelt Roermond.
delangegrijze@hotmail.com het Email adres van Pieter van Buren