Vlissingen

Plaatsnamen S

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Martinus Jongsma te Surhuisterveen verzamelt ansichtkaarten van alle dorpen van de gemeente Achtkarspelen, t.w. Surhuisterveen, Boelenslaan, Harkema/Harkema-Opeinde, Drogeham, Kootstertille/Kooten/Kootstermolen, Twijzel, Twijzelerheide, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Augustinusga, Surhuizum, alsmede Rottevalle, Houtigehage.
martinus.jongsma@hetnet.nlhet Email adres van Martinus Jongsman

Lintermans verzamelt Lierop en Someren.
lintermans@onsbrabantnet.nl het Email adres van Lintermans

Uncle Harry verzamelt Den Haag, ‘s-Gravenhage, Scheveningen.
uncleharry@telenet.be het Email adres van Uncle Harry

J. Schriemer verzamelt Schiermonnikoog, Lauwersoog, Oostmahorn, Zoutkamp.
de website van J.Schriemer
jschriemer@zeelandnet.nl het Email adres van J.Schriemer

Aniet verzamelt Meers, Elsloo, Stein.
aniet67@hotmail.com het Email adres van Aniet

Oomen verzamelt Stampergat, Standaarbuiten , Biesbos, Oud-Gastel, Hoeven.
oomen002@wxs.nlhet Email adres van Oomen

P.Koolen verzamelt Susteren, Grevenbicht, Ech, Dieteren, Buchten, Roosteren, Holtum.
p.koolen01@ziggo.nl het Email adres van P.Koolen

W.S. Vandinter verzamelt St.Agatha, Sambeek , Boxmeer, Cuijk, Plasmolen, Gennep, Beugen, Oeffelt.
ws.vandinter@ziffo.nl het Email adres van W.S. Vandinter

K. Westra verzamelt Warmerhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Oudkarspel, Noord Scharwoude, Zuid Scharwoude, Broek op Langedijk, Nieuwe Niedorp. Schaatsen, IJspret, Wielrennen.
k.westra@quicknet.nl het Email adres van K. Westra

J. Pie verzamelt Warmenhuizen, Dirkshorn, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Eenigenburg, Krabbendam, St. Maarten.
j.pie@quicknet.nl het Email adres van J. Pie

Martien de Koning verzamelt Sint Oederode, Nijnsel, Eerde (N.Br), Zijtaart, Mariaheide, Brabants Dorpsleven.
m.dkoning@tiscali.nl het Email adres van Martin De Koning

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle, Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

Tonnie Overgoor verzamelt Azewijn, Beek (bergh), Braamt, Loerbeek, Kilder, Stokkum, Lengel, ‘s-Heerenberg, Zeddam, Wijnbergen.
omnium2000@hetnet.nl het Email adres van Tonnie Overgoor

Willem Metselaar verzamelt Santpoort.
de website van Willem Metselaar
wmetselaar@hotmail.com het Email adres van Willem Metselaar

Jac. Biemans verzamelt Budel, Budel-Dorplein, Budel-Schoot, Gastel, Maarheeze, Soerendonk, Sterksel.
jac.biemans@planet.nl het Email adres van Jac. Biemans

Everdine te Dorsthorst verzamelt Sterksel, Heeze.
dietje53@hotmail.com het Email adres van Everdine te Dorsthorst

Cor Doevendans verzamelt Schoonebeek, Weiteveen, Zandpol, Amsterdamscheveld, Griendtsveen, Coevorden, Koevorden.
fam_doevendans@hetnet.nl het Email adres van Cor Doevendans

Meindert verzamelt Stiens.
meindertkooistra@upcmail.nl het Email adres van Meindert

Lyda Zutt verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Eenigenburg, Waarland.
lyda.zutt@gmail.com het Email adres van Lyda Zutt

Pier van der Heide verzamelt Akkrum, Nes, Oude Schouw, Haskerdijken, Nieuwebrug en Stobbegat.
piervanderheide@wanadoo.nl het Email adres van Pier van der Heide

S v Wijngaarden verzamelt Aerdenhout, Amstelveen, Bennebroek, Bentveld, Bloemendaal, Bussum, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Overveen, Santpoort, Utrecht, Vogelenzang, Driehuis, Vinkeveen, Vijfhuizen.
Visschen@zonnet.nl het Email adres van S v Wijngaarden

Harrie Dorrestein verzamelt Soest, Soestdijk, Soest Zuid, Soestduinen.
de website van Harrie Dorrestein
h.dorrestein@casema.nl het Email adres van Harrie Dorrestein

Sjaak Stolk verzamelt Rijsoord, Ridderkerk, Slikkerveer, Bolnes, Oostendam.
jstolk@hetnet.nl het Email adres van Sjaak Stolk

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendan, Eenigenburg, St-maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

J.v.Dusschoten verzamelt, Hoevelaken, Stoutenburg, Terschuur, Zwartebroek, Nijkerkerveen, Achterveld.
jdusschoten1994@kpnmail.nl het Email adres van J.v.Dusschoten

J.F. Leeman verzamelt Dieren, Spankeren.
jfleeman44@gmail.com het Email adres van J.F. Leeman

Jacco Pranger verzamelt Buinen, Buinerveen, Buinermond, Nieuw-Buinen, Nieuw-Weerdinge, Valthermond, 1e en 2e Exloermond,
Erica, Gasselternijveen, Drouwenerveen, Drouwenermond, Mussel, Musselkanaal, Stadskanaal, Vledderveen.
pranger@nieuwbuinen.com het Email adres van Jacco Pranger

Antoon van der Slot verzamelt Voorhout o.a. Sem. Hageveld, St. Gerardus Gesticht, Bisschoppelijke Nijverheidsschool, K.T.S., Ruïne van Teylingen, Voorhout,  Sassenheim, Dierenpark Wassenaar.
marian.antoon@casema.nl het Email adres van Antoon van der Slot

Hans de Vos verzamelt Cuyk(Cuijk), Haps, Beers, Linden, St Agatha, Katwijk a d Maas, Vianen nb.
h.d.vos@home.nl het Email adres van Hans de Vos

Bart Lendfers verzamelt Schinnen, Sittard, Amstenrade, Doenrade, Hunnecum, Oirsbeek en Treebeek
de website van Bart Lendfers
oirsbeek@home.nl het Email adres van Bart Lendfers

Nico de Boer verzamelt Sneek, Afsluitdijk, Bolsward, en Leeuwarden
ncjdeboer@orange.nl het Email adres van Nico

De Heer G.A.P. van Lammeren verzamelt Roosendaal, Wouw, Wouwse-Plantage, Nispen, Halsteren, Moerstrate en Serooskerke (Walcheren)
gpa.van.lammeren@zonnet.nl het Email adres van de Heer van Lammeren

De heer Jegerings verzamelt Brabants Dorps- en Landleven, Eindhoven, Woensel, Gestel, Strijp, Stratum, Tongelre, Nuenen, Gerwen, Nederwetten, Geldrop, Zesgehuchten. Heb ruilmateriaal Brabant en regio Eindhoven en Dorpsleven
jegerings.jc@wolmail.nl het Email adres van Jegerings

Frans verzamelt prentbriefkaarten van Suriname.
pikolet55@yahoo.com het Email adres van Frans

Anita verzamelt kaarten van Schotse Collies(Lassie) en Shelties.
de website van Anita
postcard@wanadoo.nl het Email adres van Anita

Philip vd Bosch verzamelt Scherpenzeel, Renswoude, Woudenberg,
Hilversum (geen studio’s, raadhuis en de vaart), Ned. voetbalstadions.
phvdbosch@hetnet.nl het Email adres van Philip

Frans Gloudemans verzamelt Deurne, Liessel, Helenaveen, Neerkant, Vlierden, Asten,
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Bakel, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

Gé Jonkers verzamelt prentbriefkaarten van Tegelen en Steyl.
gjonkers@zonnet.nl het Email adres van Gé

Jan W.Jellema verzamelt prentbriefkaarten van Sneek, Ysbrechtum, Offingawier, Loenga, Schoonoord, Bons, Tjalhuizum, Tirns, Pophorne. Themaverzamelingen. Boerenleven, Skutsjes (Oude Friese beurtschepen) in oorspronkelijk gebruik., Tram in Friesland, oude kaarten schaatsen.
Okidobv@xs4all.nl het Email adres van Jan

De Heer Thijs Buschmann verzamelt Gemeente Stein. Gemeente bestaat uit de volgende plaatsen: Elsloo, Catsop, Meers, Berg a/.d Maas, Urmond en Stein.
t.buschmann@wsstein.nl het Email adres van Thijs

Wilco van den Top verzamelt Staverden, Soerel, Vierhouten, Leuvenum, Drie, Elspeet, Uddel, Garderen, Tongeren,
Gortel en Nunspeet.
wdvdt@yahoo.com het Email adres van Wilco

Timon de Boer verzamelt Schiermonnikoog, Lauwersoog, Kielwindeweer(GN), Boskoop en de oude reddingsboot van Schier; de “Willem Horsman”
timondeboer@hotmail.com het Email adres van Timon

J.P.Winne verzamelt prentbriefkaarten van Sas van Gent. Ook kaarten van Sasse Uitgevers zoals: Feyen, Universal, Zeeuwsche koerier
winnesas@zeelandnet.nl het Email adres van J.P.Winne

M.van Kerschaver verzamelt prentbriefkaarten van Sluis.
marru93@hotmail.com het Email adres van M. van Kerschaver

Tonny Gerritsen verzamelt ‘s-Heerenberg, Stokkum, Azewijn, Beek (bij Didam), Zeddam, Lengel,Loerbeek.
tonny.gerritsen@tiscali.nl het Email adres van Tonny

Pieter Hurkmans verzamelt Someren, Someren-Eind, Someren-Heide, Lierop, Neerkant, Asten, Deurne, Helenaveen, Liessel, Vlierden, Ommel.
hurkmans-heldens@freeler.nl het Email adres van Pieter

S. van Wijngaarden verzamelt Schoten en Haarlem.
visschen@zonnet.nl het Email adres van S. van Wijngaarden

Ove verzamelt Soestdijk, Lage Vuursche, Eembrugge en Baarn.
Overe060@planet.nl het Email adres van Ove

Paul Staal verzamelt Sluis, Sluiskil, St.Anna ter Muiden, Retranchement, Zuidzande, Cadzand. En op de tweede plaats alle plaatsen van West- Zeeuws-Vlaanderen tot en met Terneuzen en Sluiskil.
steel3@zeelandnet het Email adres van Paul

Max Cauwels verzamelt Sint Kruis, Waterlandkerkje, Aardenburg, Eede, Draaibrug en Yzendijke.
maxcauwels@zeelandnet.nl het Email adres van Max

Rudi Rijckbost verzamelt Sluis, St.Anna-Termuiden, Aardenburg, Draaibrug, Eede, St.Kruis, Waterlandkerkje, Yzendijke, Cadzand, Groede, Niewvliet, Zuidzande, Oostburg, Retranchement, Schoondijke.
sluisvogel@zeelandnet.nl het Email adres van Rudi

Dirk Oosterwijk verzamelt Sluipwijk, Gouda, Reeuwijk en de andere tot de gemeente Reeuwijk behorende kernen.
doosterwijk@caiway.net het Email adres van Dirk

Lintermans verzamelt Someren, Lierop.
MANDY16@WANADOO.NL het Email adres van Lintermans

A. Noorlandt verzamelt Schoonhoven, Vlaardingen en Den-Haag.
A.Noorlandt@wanadoo.nl het Email adres van A.Noorlandt

Han Ruiters verzamelt Schinnen, Sweijkhuizen, Staatsmijn Emma, Hoensbroek, Hommert, Treebeek, Amstenrade, Oirsbeek, Puth, Doenrade, Vaesrade, Thull, Bruinkoolgroeve Carisborg, Passart.
groetenuit@hetnet.nl het Email adres van Han Ruiters

Ton Bluekens verzamelt Strijbeek, Chaam, Baarle-Nassau/Hertog, Ulicoten, Galder, Castelré, Meersel-Dreef, Meerle, Minderhout.
awa.blue@telenet.be het Email adres van Ton Bluekens

H.J. Rutgers verzamelt Schuilingsoord, Schipborg, Westlaren, Zuidlaren, Zeegse, Midlaren, de Groeve, Zuidlaarderveen.
hjrpost@xs4all.nl het Email adres van H.J. Rutgers
de website van H.J. Rutgers

Jacques Laureys verzamelt Schellingwoude, Durgerdam, Ransdorp, Zunderdorp, Holysloot, Nieuwendam, Watersnood 1916.
jacques.laureys@hetnet.nl het Email adres van Jacques

Fred Stam verzamelt Haarlem, Schoten.
fredstam@gmail.com het Email adres van Fred Stam
de website van Fred Stam

Peter Kalfsvel verzamelt Sas van Gent.
PKalfsvel@zeelandnet.nl het Email adres van Peter Kalfsvel

Jack verzamelt Stitswerd, Amsterdam, Middelstum, Kantens, Rottum (Gr.), Usquert, Warffum.
geveljack@hotmail.com het Email adres van Jack

Geert van Dijken verzamelt Stedum.
mb_1952@hotmail.com het Email adres van Geert van Dijken

Ilonka Sponselee verzamelt St.Jansteen, Ik ben op zoek naar oude ansichten van St. Jansteen en ook het boekje “St. Jansteen in oude ansichten” zou ik graag in mijn bezit willen hebben.
illsponselee@wanadoo.nl het Email adres van Ilonka Sponselee

Henk Eskes verzamelt Steenderen, Bronkhorst, Baak, Toldijk, Olburgen.
h.eskes@kpnplanet.nl het Email adres van Henk Eskes

F.Lintermans verzamelt Someren-Lierop.
f.lintermans@chello.nl het Email adres van F.Lintermans

Michel en Tiny Janssen verzamelen Spaubeek, tevens Retraitehuis en St. Jansgeleen.
janssen2310@home.nl het Email adres van Michel en Tiny Janssen

Roderiek verzamelt Sluiskil.
Roderiek@hotmail.com het Email adres van Roderiek

Ad van de Par verzamelt Steenbergen, De Heen, Welberg.
a.vandepar@hotmail.com het Email adres van Ad van de Par