Vlissingen

Plaatsnamen T

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Martinus Jongsma te Surhuisterveen verzamelt ansichtkaarten van alle dorpen van de gemeente Achtkarspelen, t.w. Surhuisterveen, Boelenslaan, Harkema/Harkema-Opeinde, Drogeham, Kootstertille/Kooten/Kootstermolen, Twijzel, Twijzelerheide, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Augustinusga, Surhuizum, alsmede Rottevalle, Houtigehage.
martinus.jongsma@hetnet.nlhet Email adres van Martinus Jongsman

Louis Leferink verzamelt Tubbergen.
louisleferink@gmail.com het Email adres van Louis Leferink

K. Westra verzamelt Warmerhuizen, Schoorldam, Krabbendam, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Oudkarspel, Noord Scharwoude, Zuid Scharwoude, Broek op Langedijk, Nieuwe Niedorp. Schaatsen, IJspret, Wielrennen.
k.westra@quicknet.nl” het Email adres van K. Westra

J. Pie verzamelt Warmenhuizen, Dirkshorn, Tuitjenhorn, Kalverdijk, Eenigenburg, Krabbendam, St. Maarten.
j.pie@quicknet.nl het Email adres van J. Pie

H.Brouwer verzamelt Augustinusga, Surhuisterveen, Drogeham, Boelenslaan, Harkema, Harkema-Opeinde, Houtigehage, Kootstertille, Kooten, Kootstermolen, Surhuizum, Buitenpost, Gerkesklooster, Stroobos, Rottevalle,Twijzel, Twijzelerheide.
htme@kpnplanet.nl het Email adres van H.Brouwer

Mariet Bax Lievens verzamelt Terheijden, Wagenberg, Oostkapelle.
marietbaxlievens@hotmail.com het Email adres van Mariet Bax Lievens

Henk Eenjes verzamelt Ter-Apel, Barnflair, Munnekemoer, Roswinkel.
h.eenjes@ziggo.nl het Email adres van Henk Eenjes

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendan, Eenigenburg, St-maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

Zwier van der Schagt verzamelt Culemborg, Tricht, Hei en Boeicop..
z.v.d.schagt@kpnplanet.nl het Email adres van Zwier van der Schagt

J.v.Dusschoten verzamelt, Hoevelaken, Stoutenburg, Terschuur, Zwartebroek, Nijkerkerveen, Achterveld.
jdusschoten1994@kpnmail.nl het Email adres van J.v.Dusschoten

Jacques Laureys verzamelt, Twisk, Durgerdam, Watersnood 1916 alle gebieden, Andijk.
j.laureys@telfort.nl het Email adres van Jacques Laureys

Danielle Wolf verzamelt Oldebroek, “T Loo Oldenbroek, Wezep.
de website van Danielle Wolf
danielle.wolf@hotmail.com het Email adres van Danielle Wolf

Bart Lendfers verzamelt Treebeek, Schinnen, Sittard, Amstenrade, Doenrade, Hunnecum, en Oirsbeek
de website van Bart Lendfers
oirsbeek@home.nl het Email adres van Bart Lendfers

De heer Jegerings verzamelt Brabants Dorps- en Landleven, Eindhoven, Woensel, Gestel, Strijp, Stratum, Tongelre, Nuenen, Gerwen, Nederwetten, Geldrop, Zesgehuchten. Heb ruilmateriaal Brabant en regio Eindhoven en Dorpsleven
jegerings.jc@wolmail.nl het Email adres van Jegerings

De heer vd Schagt verzamelt ansichten van Culemborg, Tricht, Heikoop en Boskoop .
Het telefoonnummer van de heer vd Schagt
03455-14446

Gé Jonkers verzamelt prentbriefkaarten van Tegelen en Steyl.
gjonkers@zonnet.nl het Email adres van Gé

Jan W.Jellema verzamelt prentbriefkaarten van Sneek, Ysbrechtum, Offingawier, Loenga, Schoonoord, Bons, Tjalhuizum, Tirns, Pophorne. Themaverzamelingen. Boerenleven,Skutsjes (Oude Friese beurtschepen) in oorspronkelijk gebruik., Tram in Friesland, oude kaarten schaatsen.
Okidobv@xs4all.nl het Email adres van Jan

Richard Koelen verzamelt ansichten van Almelo (voor 1940) en Vasse, gemeente Tubbergen. Ik heb ruilmateriaal.
de website van Richard
r.koelen@hccnet.nl het Email adres van Richard

Wilco van den Top verzamelt Tongeren, Vierhouten, Staverden, Leuvenum, Drie, Elspeet, Uddel, Garderen, Soerel,
Gortel en Nunspeet.
wdvdt@yahoo.com het Email adres van Wilco

Paul Staal verzamelt Terneuzen, Sluis, Retranchement, Zuidzande, Cadzand-St Anna ter Muiden. En op de tweede plaats alle plaatsen van West  Zeeuws-Vlaanderen tot en met Terneuzen en Sluiskil.
steel3@zeelandnet het Email adres van Paul

G.J.Hendriksen verzamelt Tubbergen en haar kerkdorpen
Tel 06-21864928
g.j.hendriksen@home.nl het Email adres van G.J.Hendriksen

René Bijma verzamelt Terschelling en Vlieland.
bundus@raketnet.nl het Email adres van René Bijma

Fred Kooi verzamelt Terschelling en Reddingsboten.
fkooi@hetnet.nl het Email adres van Fred

Han Ruiters verzamelt Treebeek, Thull, Hoensbroek, Amstenrade, Oirsbeek, Puth, Schinnen, Doenrade, Vaesrade, Sweijkhuizen, Hommert, Staatsmijn Emma, Bruinkoolgroeve Carisborg, Passart.
groetenuit@hetnet.nl het Email adres van Han Ruiters

Joke Ramakers verzamelt Twello, Deventer.
jokeramakers@hotmail.com het Email adres van Joke Ramakers

S.Michielsen verzamelt Terneuzen.
senw@zeelandnet.nl het Email adres van S.Michielsen

Marcelf11 verzamelt Terneuzen.
marceling@zeelandnet.nl het Email adres van Marcelf11

Ria Nissen verzamelt Terheijden, Wagenberg. Made, Grubbenvorst en Lottum
de website van Ria
ria.nissen@inter.nl.net het Email adres van Ria

Henk Eskes verzamelt Toldijk, Steenderen, Bronkhorst, Baak, Olburgen.
h.eskes@kpnplanet.nl het Email adres van Henk Eskes