Vlissingen

Plaatsnamen V

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

Leo verzamelt alleen Vlissingen en heeft veel ruil materiaal.
leopl@xs4all.nl het Email adres van Leo

T.Hogeboom verzamelt Veessen en Vorchten.
thogeboom@gmail.nl het Email adres van T. Hogeboom

Piet de Greef verzamelt Velsen Noord , Velsen Zuid, Binnenvaart sleepboten van heel Nederland, als er maar een sleepboot op staat.
pietdegreef@home.nl het Email adres van Piet de Greef

Carla Anthony verzamelt Den Haag, Voorburg, Nootdorp, Pijnacker, Delfgauw, Oude Leede, Leidschendam, Wassenaar, Poeldijk, Kijkduin, Loosduinen En In Duitsland Flensburg, Eggebek, Wanderup, Jerrishoe, Oeversee. En de grens Duitsland-Denemarken.
carlaanthony@live.nl het Email adres van Carla Anthony

Gellius Kaars Sijpesteijn verzamelt Vlieland.
tkkmar@gmail.com het Email adres van Gellius Kaars Sijpesteijn

Ella Meerlo verzamelt Nieuw-Amsterdam, Veenoord.
emeerlo@hetnet.nl het Email adres van Ella Meerlo

Albert van Dijk verzamelt Vlaardingen, Geesteren, Hoogland, Hooglanderveen.
ae.van.dijk@planet.nl het Email adres van Albert van Dijk

Harrie verzamelt Vilsteren.
kaartenboek@live.nl het Email adres van Harrie

Frank verzamelt Vorstenbosch.
de website van Frank het Email adres van Frank

S v Wijngaarden verzamelt Aerdenhout, Amstelveen, bennebroek, Bentveld, Bloemendaal, Bussum, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Overveen, Santpoort, Utrecht, Vogelenzang, Driehuis, Vinkeveen, Vijfhuizen.
Visschen@zonnet.nl het Email adres van S v Wijngaarden

Jan Donkers verzamelt Erp, Keldonk, Boerdonk, Venhorst.
j.c.a.donkers@hetnet.nl het Email adres van Jan Donkers

Peter Pronk verzamelt Warmenhuizen, Schoorldam, Tuitjenhorn, Dirkshorn, Krabbendan, Eenigenburg, St-maarten, Valkoog, Groenveld, Waarland, Koedijk, Hoogwoud..
de website van Peter Pronk
peter.pronk@ziggo.nl het Email adres van Peter Pronk

Jacco Pranger verzamelt Buinen, Buinerveen, Buinermond, Nieuw-Buinen, Nieuw-Weerdinge, Valthermond, 1e en 2e Exloermond,
Erica, Gasselternijveen, Drouwenerveen, Drouwenermond, Mussel, Musselkanaal, Stadskanaal, Vledderveen.
pranger@nieuwbuinen.com het Email adres van Jacco Pranger

Antoon van der Slot verzamelt Voorhout o.a. Sem. Hageveld, St. Gerardus Gesticht, Bisschoppelijke Nijverheidsschool, K.T.S., Ruïne van Teylingen, Voorhout / Sassenheim, Dierenpark Wassenaar.
marian.antoon@casema.nl het Email adres van Antoon van der Slot

Hans de Vos verzamelt Cuyk(Cuijk), Haps, Beers, Linden, St Agatha, Katwijk a d Maas, Vianen nb.
h.d.vos@home.nl het Email adres van Hans de Vos

T Hogeboom verzamelt Veessen, Vorchten.
thogeboom@live.nl het Email adres van T Hogeboom

Michiel Snoek verzamelt Vlissingen, Boulevard Bankert en Boulevard Evertsen
(en de strand/zeegezichten aldaar).
duin@zeelandnet.nl het Email adres van Michiel

Tim Stam verzamelt Vlaardingen, Nunspeet, Elspeet, Vierhouten en Hulshorst.
stamtim@hotmail.com het Email adres van Tim Stam

Cees verzamelt ansichten (maar ook ander materiaal) met betrekking tot: Neutraal Moresnet, Kelmis (La Calamine), Vaals, Drielandenpunt, Vierlandenpunt, Altenberg (B) Alles in de periode tot circa 1920.
de website van Cees
n.moresnet@gmail.com het Email adres van Cees

Frans Gloudemans verzamelt Deurne, Liessel, Helenaveen, Neerkant, Vlierden, Asten,
Someren, Venray, Gemert, Griendsveen, Rips, Bakel, Milheeze.
f.gloudemans@12move.nl het Email adres van Frans

Arie Sterk verzamelt Vuren, Vogelswerf, Gorinchem, Spijk, Arkel, Dalem, en Kedichem, ook zijn soms foto’s en knipsels welkom
amensterk@hetnet.nl het Email adres van Arie

Richard Koelen verzamelt ansichten van Almelo (voor 1940) en Vasse, gemeente Tubbergen. Ik heb ruilmateriaal.
de website van Richard
r.koelen@hccnet.nl het Email adres van Richard

Jasper Robbemond verzamelt Vlaardingen.
jr@mafgroup.nl het Email adres van Jasper

Arie Noorlandt verzamelt Vlaardingen.
a.noorlandt@wanadoo.nl het Email adres van Arie

Wilco van den Top verzamelt Vierhouten, Staverden, Leuvenum, Drie, Elspeet, Uddel, Garderen, Soerel, Tongeren,
Gortel en Nunspeet.
wdvdt@yahoo.com het Email adres van Wilco

Albert Pennings verzamelt Vinkel, Gemonde, Berlicum NB, Den Dungen en Brabants Dorpsleven.
pennings.jonkers@horizon.nl het Email adres van Albert

Pieter Hurkmans verzamelt Vlierden, Someren, Someren-Eind, Someren-Heide, Lierop, Neerkant, Asten, Deurne, Helenaveen, Liessel, Ommel.
hurkmans-heldens@freeler.nl het Email adres van Pieter

Robert van der Hoeven verzamelt Vlaardingen.
Robert.hoeven@vanheck.nl het Email adres van Robert

René Bijma verzamelt Vlieland en Terschelling
bundus@raketnet.nl het Email adres van René Bijma

Jan Theeuwen verzamelt Vierlingsbeek.
J.Theeuwen@sbb.agro.nl het Email adres van Jan

T.Hogeboom verzamelt Veessen(gemeente Heerde).
hogeboom13@zonnet.nl het Email adres van T. Hogeboom

A. Noorlandt verzamelt Schoonhoven, Vlaardingen en Den Haag.
A.Noorlandt@wanadoo.nl het Email adres van A. Noorlandt

Rink Oosting verzamelt Veendam, Borgercompagnie, Wildervank, Zuidwending, Ommelanderwijk
de website van Rink
rinkoosting@wanadoo.nl het Email adres van Rink

Tiemen Prins verzamelt Vollenhove.
t-prins@hetnet.nl het Email adres van Tiemen

Peter Profittlich verzamelt Vlijmen en Nieuwkuijk NB.
pmprofittlich@hotmail.com het Email adres van Peter

Han Ruiters verzamelt Vaesrade, Schinnen, Sweijkhuizen, Staatsmijn Emma, Hoensbroek, Hommert, Treebeek, Amstenrade, Oirsbeek, Puth, Doenrade, Thull, Bruinkoolgroeve Carisborg, Passart.
groetenuit@hetnet.nl het Email adres van Han Ruiters

Annemiek van Rixel verzamelt Velsen-Noord, Beverwijk, Heemskerk.
annemiekvanrixel@hetnet.nl het Email adres van Annemiek

Tiny van Rixel verzamelt Velsen-Noord, Heemskerk.
Willementiny@ziggo.nl het Email adres van Tiny

M.P. Donkersloot verzamelt Vlaardingen.
mpdonkersloot@zonnet.nl het Email adres van M.P. Donkersloot

Carla Meulmeester verzamelt Vlissingen en Middelburg.
carmeul@zeelandnet.nl het Email adres van Carla Meulmeester

Rob verzamelt Velp (gld.) en Arnhem.
ram6003@hotmail.com>“het Email adres van Rob

R.Luis verzamelt Vlieland.
r.luis@hetnet.nl het Email adres van R.Luis

Eef van der Lee verzamelt Vlijmen, Drunen, Haarsteeg, Nieuwkuijk, Elshout, Herpt, Hedikhuizen, Oudheusden.
Ik verzamel ansichtkaarten, foto’s, knipsels en bidprentjes van deze plaatsen.
de website van Eef van der Lee
em.lee@home.nl het Email adres van Eef van der Lee

Danny Bömer verzamelt alleen Vlissingen, Ik spaar ook kaarten van Scheepswerf de Schelde in vlissingen.
dannybomer@gmail.com het Email adres van Danny Bömer