Vlissingen

Plaatsnamen Z

A  B  C  D  E  F  G  H  J  L  M  N

O  P  Q  R  S  U 

Onderwerpen

 

J. Schriemer verzamelt Zoutkamp, Schiermonnikoog, Lauwersoog, Oostmahorn.
de website van J.Schriemer
jschriemer@zeelandnet.nl het Email adres van J.Schriemer

Dirk verzamelt Zwammerdam , Nieuwerbrug en Bodegrave.
dirk06@gmail.com het Email adres van Dirk

B.Faase verzamelt Zeist.
BFaasse@upcmail.nl het Email adres van B.Faase

Martien de Koning verzamelt Sint Oedenrode, Nijnsel, Eerde (N.Br), Zijtaart, Mariaheide, Brabants Dorpsleven.
m.dkoning@tiscali.nl het Email adres van Martin De Koning

L.W.Kanning verzamelt Nieuwe Pekela, Oude Pekela, Zuidwending, Ommelanderwijk.
laurens.kanning@gmail.com het Email adres van L.W.Kanning

Bart van der Meer verzamelt Waarder, Zegveld, Woerden, Linschoten.
bartvandermeer@casema.nl het Email adres van Bart van der Meer

Tonnie Overgoor verzamelt Azewijn, Beek (bergh), Braamt, Loerbeek, Kilder, Stokkum, Lengel, ‘s-Heerenberg, Zeddam, Wijnbergen.
omnium2000@hetnet.nl het Email adres van Tonnie Overgoor

Kees Westenberg verzamelt Zwartsluis.
k.westenberg@wxs.nl het Email adres van Kees Westenberg

Cor Doevendans verzamelt Schoonebeek, Zandpol, Weiteveen, Amsterdamscheveld, Griendtsveen, Coevorden, Koevorden.
fam_doevendans@hetnet.nl het Email adres van Cor Doevendans

J.v.Dusschoten verzamelt, Hoevelaken, Stoutenburg, Terschuur, Zwartebroek, Nijkerkerveen, Achterveld.
jdusschoten1994@kpnmail.nl het Email adres van J.v.Dusschoten

Ruud van Buuren verzamelt Nieuwveen en Zevenhoven.
rjwmvanbuuren@hetnet.nl het Email adres van Ruud van Buuren

De heer Jegerings verzamelt Brabants Dorps- en Landleven, Eindhoven, Woensel, Gestel, Strijp, Stratum, Tongelre, Nuenen, Gerwen, Nederwetten, Geldrop, Zesgehuchten. Heb ruilmateriaal Brabant en regio Eindhoven en Dorpsleven
jegerings.jc@wolmail.nl het Email adres van Jegerings

Pim vd Zalm verzamelt Moerkapelle, Nieuwerkerk ad. IJssel en Zevenhuizen (ZH).
wvdzalm@box.nl het Email adres van Pim

Rini Wijngaards verzamelt ansichtkaarten van Roosendaal, Nispen, Wouw, Wouwse Plantage, Heerle, Moerstraten, Oudenbosch, Etten en Leur, Zegge (NBr.)
riniwg@hetnet.nl het Email adres van Rini

Thijs verzamelt ansichtenkaarten van Zaandam, Zaanstreek en Molens.
de website van Thijs
t.de.gooyer@multiweb.nl het Email adres van Thijs

Th.Duivenvoorde verzamelt de Zilk en Noordwijkerhout
piet.duivenvoorde@hetnet.nl het Email adres van Piet

Jan Oosterwijk verzamelt prentbriefkaarten van Zwolle
joosterwijk@keyaccess.nl het Email adres van Jan

Jan Webber verzamelt prentbriefkaarten van Zandvoort
j.webber@wanadoo.nl het Email adres van Jan

Tonny Gerritsen verzamelt Zeddam, Azewijn, Beek (bij Didam), ‘s-Heerenberg, Stokkum, Lengel, Loerbeek.
tonny.gerritsen@tiscali.nl het Email adres van Tonny

J.C. Goossen verzamelt Zaamslag en Axelse klederdracht.
bwgoossen@zeelandnet.nl het Email adres van J.C. Goossen

Paul Staal verzamelt Zuidzande, Sluis, Retranchement, Cadzand, St Anna ter Muiden. En op de tweede plaats alle plaatsen van West Zeeuws-Vlaanderen tot en met Terneuzen en Sluiskil.
steel3@zeelandnet het Email adres van Paul

Rudi Rijckbost verzamelt Sluis, St.Anna-Termuiden, Aardenburg, Draaibrug, Eede, St.Kruis, Waterlandkerkje, Yzendijke, Cadzand, Groede, Niewvliet, Zuidzande, Oostburg, Retranchement, Schoondijke.
sluisvogel@zeelandnet.nl het Email adres van Rudi

Theo Udo verzamelt Zwolle, Zalk, Windesheim, Herxen, Hei, Wijthmen, Hattem en Kampen, Hondenkar, Berkum, Ballonvaart en Geboortekaartjes.
theoudo@planet.nl het Email adres van Theo Udo

Rink Oosting verzamelt Zuidwending, Borgercompagnie, Veendam, Wildervank, Ommelanderwijk
de website van Rink
rinkoosting@wanadoo.nl het Email adres van Rink

H.J. Rutgers verzamelt Zuidlaarderveen, Zuidlaren, Zeegse, Westlaren, Schipborg, Midlaren, de Groeve, Schuilingsoord.
hjrpost@xs4all.nl het Email adres van H.J. Rutgers
de website van H.J. Rutgers

Jacques Laureys verzamelt Zunderdorp, Durgerdam, Schellingwoude, Ransdorp, Holysloot, Nieuwendam, Watersnood 1916.
jacques.laureys@hetnet.nl het Email adres van Jacques

Ton Bluekens verzamelt Zondereigen, Strijbeek, Chaam, Baarle-Nassau/Hertog, Ulicoten, Galder, Castelré, Meersel-Dreef, Meerle, Minderhout.
awa.blue@telenet.be het Email adres van Ton Bluekens

Gerhard Burgman verzamelt Zwolle.
gburgman@home.nl het Email adres van Gerhard Burgman

Dik vd Sleet verzamelt Zenederen, Warmond, Oude Wetering, Leimuiden.
d.v.d.sleet@kpnplanet.nl het Email adres van Dik vd Sleet

Ingrid Flier-Kooijman verzamelt Oude ansichten en foto’s van Zwartewaal, Bingleystraat in Rotterdam-Delfshaven.
e.flier5@chello.nl het Email adres van Ingrid Flier-Kooijman

Gea Osborn-Ekkelenkamp verzamelt Zwolle, ik woon in australie en ben geboren in zwolle ik wou heel graag wat fotos hebben van de oude bitterstraat als het mogelijk is en het oude weeshuis daar woonde ik naast dank u wel .
het Email adres van Gea

Wim Voeten verzamelt Zundert, Achtmaal, Wernhout, en Rijsbergen.
wavoeten@home.nl het Email adres van Wim Voeten

Jaap Bevaart verzamelt Zuidland.
jaapbevaart@planet.nl het Email adres van Jaap Bevaart

D.van Doorn verzamelt Zwammerdam, Bodegraven en Nieuwerbrug.
dirk06@gmail.com het Email adres van D.van Doorn